Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd
Zajęcia w Domu Kultury
Zespoły i grupy artystyczne
Koncerty, spektakle, imprezy
Wystawy
Konkursy, przeglądy, festiwale
Koła i stowarzyszenia
Projekty
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Kalendarz

Biuletyn Informacji Publicznej
Rygory sanitarne Domu Kultury w Kozach
Deklaracja dostępności
Polityka prywatności
Lista obsługiwanych stron (fanpage) przez Dom Kultury w Kozach
Klauzula informacyjna RODO
Aktualna jakość powietrza
Regulamin wewnętrzny
Oferta do sponsorowania

Galeria


Występ Chóru Domu Kultury w Pałacu Czeczów - 25.03.2014 r.

O folklorze na granicy

25 marca w Pałacu Czeczów w Kozach miało miejsce spotkanie zorganizowane przez bielski Regionalny Ośrodek Kultury, na którym podsumowano liczne działania w ramach transgranicznego projektu pn. „Polsko-słowacka mieszanka kulturalna”, współfinansowanego przez Unię Europejską.

 

Przybyłych na spotkanie gości powitał wójt gminy Kozy Krzysztof Fiałkowski, który po krótce przypomniał historię dworu, należącego niegdyś do rodziny Czeczów, właścicieli Kóz. Nakreślił również dzisiejszy obraz: aktualnie mieści się tu Dom Kultury, Urząd Stanu Cywilnego, Gminna Biblioteka Publiczna, siedziba Towarzystwa Miłośników Historii i Zabytków Kóz. Odnowiony zabytek ma służyć m.in. celom kulturalnym.

Renowacja obiektu była możliwa dzięki współpracy samorządu lokalnego gminy Kozy ze słowacką Żyliną. To właśnie projekt "Tworzenie przestrzeni dla kultury i sztuki bez granic" stworzył możliwość renowacji dworu Czeczów w Kozach, a na słowackiej stronie, w Żylinie renowacji teatru lalek. Na remont koziańskiej posiadłości pozyskano też środki z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

W trakcie spotkania dla przybyłych gości wystąpił Chór Domu Kultury w Kozach.

powrót do spisu galerii
Dom Kultury w Kozach
43-340 Kozy
ul. Krakowska 2
tel. 33 817 42 32
e-mail: kultura@kozy.pl
All rights reserved
Copyrights 2012 DK Kozy
Wykonanie : litgraf.pl