Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd
Zajęcia w Domu Kultury
Zespoły i grupy artystyczne
Koncerty, spektakle, imprezy
Wystawy
Konkursy, przeglądy, festiwale
Koła i stowarzyszenia
Projekty
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Kalendarz

Biuletyn Informacji Publicznej
Rygory sanitarne Domu Kultury w Kozach
Deklaracja dostępności
Polityka prywatności
Lista obsługiwanych stron (fanpage) przez Dom Kultury w Kozach
Klauzula informacyjna RODO
Aktualna jakość powietrza
Regulamin wewnętrzny
Oferta do sponsorowania

Galeria


Wyjazd Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Kóz do Niemiec - 19-21.06.2015 r.

Müsikfest Internatione Komptendorf - 19-21.06.2015 r.
W piątek, 19 czerwca, we wczesnych godzinach porannych nasza Orkiestra wyruszyła do miejscowości Komptendorf na: "Müsikfest Internatione Komptendorf" w Niemczech.
Zanim dotarliśmy do celu, odwiedziliśmy Berlin. Mieliśmy okazję zobaczyć takie miejsca jak: Wieża telewizyjna, Brama Brandenburska, Alexander Platz, Pomnik Holokaustu czy Reichstag (parlament).
Po przybyciu do Komptendorf wspólnie koncertowaliśmy z pozostałymi orkiestrami z takich krajów jak: Niemcy, Czechy, Włochy czy Irlandia.
W sobotę wszystkie orkiestry udały się do miejscowości Burg, gdzie nie tylko koncertowaliśmy, ale miał miejsce spływ rzeką Spreewald.
Następnie odbyła się próba przemarszu ulicami Komptendorf.
Niedziela - oficjalna część festiwalu, rozpoczęta przemarszem, by zaprosić do udziału publiczność. Rozpoczęcie odbyło się na stadionie miejskim, gdzie wspólnie z orkiestrą czeską zagraliśmy "Happy Marching Band", pod buławą naszej tamburmajorki - Jolanty Naglik. Następnie miały miejsce koncerty wszystkich orkiestr biorących udział w wydarzeniu. Podczas Naszego koncertu nie zabrakło także Lajkonika, który dodał kunsztu i animuszu naszej Orkiestrze.
Mimo fikuśnej aury, podczas całego pobytu nie opuszczał nas dobry humor oraz pozytywna atmosfera, czego dowodem był wspólnie spędzony czas oraz gra w „ziemniaka”, która mogłaby trwać bez końca. Czego dowodem są zdjęcia.

tekst: J.N.
powrót do spisu galerii
Dom Kultury w Kozach
43-340 Kozy
ul. Krakowska 2
tel. 33 817 42 32
All rights reserved
Copyrights 2012 DK Kozy
Wykonanie : litgraf.pl