Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd
Zajęcia w Domu Kultury
Zespoły i grupy artystyczne
Koncerty, spektakle, imprezy
Wystawy
Konkursy, przeglądy, festiwale
Koła i stowarzyszenia
Projekty
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Kalendarz

Biuletyn Informacji Publicznej
Rygory sanitarne Domu Kultury w Kozach
Deklaracja dostępności
Polityka prywatności
Lista obsługiwanych stron (fanpage) przez Dom Kultury w Kozach
Klauzula informacyjna RODO
Aktualna jakość powietrza
Regulamin wewnętrzny
Oferta do sponsorowania

Galeria


Wieczór z muzyką - rekonstrukcja historyczna - POLSKI DWÓR - 8.10.2017 r.

8 października 2017 r. w sali koncertowej Pałacu Czeczów w Kozach odbył się interaktywny koncert z udziałem uczestników warsztatów, aktorów - Tomaszem Lorkiem i Wiktorią Wegrzyn oraz pianisty - Janem Nowakiem.

WIECZÓR Z MUZYKĄ - rekonstrukcja historyczna pozwoliła zgromadzonej publiczności poczuć się gośćmi Czeczów.

 

"Polski dwór – kultura podstawą życia społecznego" to nazwa projektu realizowanego przez Dom Kultury w Kozach przy współfinansowaniu ze środków Narodowego Centrum Kultury. Realizacja zadania, najogólniej mówiąc, polega na przygotowaniu spektakli rekonstrukcyjnych, poprzedzonych warsztatami historyczno-teatralnymi. Uczestnicy warsztatów zagrają wraz z parą aktorów, a prowadzeni będą przez Pawła Sablika – kozianina, który dał się już poznać naszej publiczności jako reżyser i dramaturg. Zapraszamy wszystkich Państwa do udziału w warsztatach i spektaklach rekonstrukcyjnych. Grupa teatralna z założenia ma charakter otwarty, co oznacza, że w każdym momencie mogą Państwo do niej dołączyć!
Przygotujmy razem rekonstrukcje ceremonii dożynek, wieczoru z muzyką, muzycznych Zaduszek oraz bądźmy czynnymi uczestnikami odwiedzin naszej miejscowości przez legionistów Piłsudskiego! Zobaczmy jak się żyło w Kozach w czasach rodziny Czeczów!


Szczegółowe informacje na temat wydarzeń związanych z projektem znajdą Państwo na plakatach oraz na stronie www.domkultury.kozy.pl 
powrót do spisu galerii
Dom Kultury w Kozach
43-340 Kozy
ul. Krakowska 2
tel. 33 817 42 32
e-mail: kultura@kozy.pl
All rights reserved
Copyrights 2012 DK Kozy
Wykonanie : litgraf.pl