Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd
Zajęcia w Domu Kultury
Zespoły i grupy artystyczne
Koncerty, spektakle, imprezy
Wystawy
Konkursy, przeglądy, festiwale
Koła i stowarzyszenia
Projekty
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Kalendarz

Biuletyn Informacji Publicznej
Rygory sanitarne Domu Kultury w Kozach
Deklaracja dostępności
Polityka prywatności
Lista obsługiwanych stron (fanpage) przez Dom Kultury w Kozach
Klauzula informacyjna RODO
Aktualna jakość powietrza
Regulamin wewnętrzny
Oferta do sponsorowania

Galeria


Wernisaż wystawy fotograficznej pt. Z głową w chmurach, czyli polowanie na samoloty autorstwa Artura Grabskiego - 20.01.2017 r.

20 stycznia 2017 r. w Galerii Pałacu Czeczów w Kozach

odbył się wernisaż wystawy

pt. "Z głową w chmurach, czyli polowanie na samoloty"

autorstwa Artura Grabskiego.


Spotting - hobby polegające na fotografowaniu lub obserwowaniu obiektów związanych z komunikacją. Osoba uprawiające to hobby nazywana jest spotterem (ang. spotter) – to definicja, którą znajdujemy na jednym z portali internetowych.
Dom Kultury w Kozach zaprasza do Galerii w Pałacu Czeczów, na wystawę prac fotograficznych Artura Grabskiego, pasjonata fotografii oraz techniki lotniczej – spottera. Wystawa to plon dwuletnich wypraw z aparatem fotograficznym – swoiste polowanie na imponujące maszyny latające. To co widzimy na wystawie zastanawia, czy to tylko aby fascynacja techniką lotniczą, czy też obcujemy z zapisem wrażenia z kontaktu człowieka z maszyną. Znawcy tematu, bywalcy pokazów lotniczych wypełnionych hukiem i zapachem nafty z pewnością przychylą się do stwierdzenia, że prace Artura Grabskiego wyszły poza ramy spottingu i zajmują przestrzeń rezerwowaną dla sztuki. Natomiast osoby poszukujące delikatnych doznań i niuansów skojarzeń będą pełne wątpliwości… a może to sztuka tylko, że dla prawdziwych mężczyzn.

 
powrót do spisu galerii
Dom Kultury w Kozach
43-340 Kozy
ul. Krakowska 2
tel. 33 817 42 32
e-mail: kultura@kozy.pl
All rights reserved
Copyrights 2012 DK Kozy
Wykonanie : litgraf.pl