Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd
Zajęcia w Domu Kultury
Zespoły i grupy artystyczne
Koncerty, spektakle, imprezy
Wystawy
Konkursy, przeglądy, festiwale
Koła i stowarzyszenia
Projekty
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Kalendarz

Biuletyn Informacji Publicznej
Rygory sanitarne Domu Kultury w Kozach
Deklaracja dostępności
Polityka prywatności
Lista obsługiwanych stron (fanpage) przez Dom Kultury w Kozach
Klauzula informacyjna RODO
Aktualna jakość powietrza
Regulamin wewnętrzny
Oferta do sponsorowania

Galeria


Warsztaty chóralne - Gaude Cantem, Szczyrk 2012

Chór Domu Kultury w Kozach miał przyjemność uczestniczyć w dwudniowych warsztatach chóralnych zorganizowanych w ramach VIII Międzynarodowego Festiwalu Chórów „Gaude Cantem” przez bielski oddział Polskiego Związku Chórów i Orkiestr. Warsztaty odbywały się w dniach 18-19 października 2012 r. w Centrum Kongresów i Rekreacji „Orle Gniazdo” w Szczyrku.


Były to dwa dni wykładów, ćwiczeń emisyjnych i pracy nad utworami warsztatowymi pod okiem znakomitych wykładowców: prof. Józefem Świdrem – kompozytorem i pedagogiem, prof. Elżbietą Wtorkowską – dziekanem Wydziału Dyrygentury, Jazzu i Edukacji Muzycznej Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy, dr hab. Wiesławem Delimatem – prof. UPJP II – organistą i dyrygentem, adiunktem Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie, mgr Krzysztofem Przemykiem – chórmistrzem, dyrektorem artystycznym i organizacyjnym festiwalu „Gaude Cantem”. Warsztaty zostały uwieńczone koncertem połączonych chórów inaugurującym Festiwal „Gaude Cantem” z towarzyszeniem Bytomskiej Orkiestry Gorczyckiego oraz solistów: Joanną Korpielą-Jatkowską, Katarzyną Plewniak, Piotrem Koprowskim i Leopoldem Stawarzem. Koncert miał miejsce w kościele p.w. Jezusa Chrystusa Odkupiciela Człowieka w Bielsku-Białej.


Warsztaty okazały się strzałem w dziesiątkę, ponieważ mało który amatorski chór ma możliwość wzięcia udziału w tak interesujących i pouczających zajęciach z wybitnymi osobowościami w dziedzinie chóralistyki.
powrót do spisu galerii
Dom Kultury w Kozach
43-340 Kozy
ul. Krakowska 2
tel. 33 817 42 32
e-mail: kultura@kozy.pl
All rights reserved
Copyrights 2012 DK Kozy
Wykonanie : litgraf.pl