Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd
Zajęcia w Domu Kultury
Zespoły i grupy artystyczne
Koncerty, spektakle, imprezy
Wystawy
Konkursy, przeglądy, festiwale
Koła i stowarzyszenia
Projekty
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Kalendarz

Biuletyn Informacji Publicznej
Rygory sanitarne Domu Kultury w Kozach
Deklaracja dostępności
Polityka prywatności
Lista obsługiwanych stron (fanpage) przez Dom Kultury w Kozach
Klauzula informacyjna RODO
Aktualna jakość powietrza
Regulamin wewnętrzny
Oferta do sponsorowania

Galeria


Spotkanie z poezją Natalii Gajowniczek połączone z promocją tomiku BUMERANGI - 17.12.2015 r.

Na pierwszej stronie tomiku czytamy:

"Dom Kultury w Kozach co roku organizuje wydarzenie - Promocję Młodych Talentów, które pozwala młodzieży z naszej miejscowości prezentować swe pasje i talenty.

Impreza nie ma charakteru konkursu - wszyscy uczestnicy już jako osoby aktywne twórczo są zwycięzcami - to bardziej przegląd, który pozwala Domowi Kultury wyłonić, wyróżnić i wspomagać utalentowane, młode osoby, im samym otwierając wiele mozliwości.

Przykładem takiej pomocy jest tomik poezji, który trzymają Państwo w dłoniach. Został on bowiem wydany jako wyróżnienie dla uczestników tegorocznej Promocji Młodych Talentów, przede wszystkim dla Natalii Gajowniczek - autorki wierszy, zawartych w tomiku, Martyny Zawalskiej - autorki zdjęć i grafiki zamieszczonej na okładce wydawnictwa oraz Jacka Kućki - autora ilustracji i opracowania graficznego całości.

Mamy nadzieję, że ta publikacja będzie swoistym zaproszeniem do współpracy, zachętą dla tych, którzy dotąd nie mieli odwagi, by zgłosić się do Domu Kultury i rozpocząć wspólnie pracę nad szlifowaniem najcenniejszego diamentu jaki człowiek może posiadać - talentu."

Sabina Piskorek-Oczko

Dom Kultury w Kozach
powrót do spisu galerii
Dom Kultury w Kozach
43-340 Kozy
ul. Krakowska 2
tel. 33 817 42 32
e-mail: kultura@kozy.pl
All rights reserved
Copyrights 2012 DK Kozy
Wykonanie : litgraf.pl