Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd
Zajęcia w Domu Kultury
Zespoły i grupy artystyczne
Koncerty, spektakle, imprezy
Wystawy
Konkursy, przeglądy, festiwale
Koła i stowarzyszenia
Projekty
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Kalendarz

Biuletyn Informacji Publicznej
Rygory sanitarne Domu Kultury w Kozach
Deklaracja dostępności
Polityka prywatności
Lista obsługiwanych stron (fanpage) przez Dom Kultury w Kozach
Klauzula informacyjna RODO
Aktualna jakość powietrza
Regulamin wewnętrzny
Oferta do sponsorowania

Galeria


Spektakl pt. MARIA UMIERA - 23.06.2017 r.

Premiera nowego spektaklu Teatru Trzech pt. "Maria umiera" odbyła się w sali widowiskowej Domu Kultury, 23 czerwca 2017 r.

- Aktorzy musieli zmierzyć się z nowymi elementami tworzenia spektaklu - wyjaśnia Paweł Sablik. - Pierwszym z nich było poradzenie sobie z tekstem realistycznym. Każdy z aktorów umiejętnie zlokalizował swoją postać w świecie, który razem tworzyli na scenie. Praca nad spektaklem zbliżonym raczej do widowiska jest czymś innym niż próba odnalezienia się w kameralnej przestrzeni i zbudowanie w niej solidnej, wielopoziomowej postaci. Dodatkowymi utrudnieniami dla zespołu były przerwa, ale też schodzenie ze sceny i wracanie na nią. Te elementy wymagają cierpliwości i dyscypliny, bowiem przez cały czas aktor nie może "wyjść z roli" - tłumaczy reżyser.

Entuzjastyczna reakcja publiczności dodała ekipie aktorskiej "wiatru w żagle", dzięki czemu z pewnością spektakl wkrótce zostanie wystawiony ponownie.

 

Tekst: KOZIAŃSKIE WIADOMOŚCI, nr 7, lipiec 2017

Paweł Sablik/red.
powrót do spisu galerii
Dom Kultury w Kozach
43-340 Kozy
ul. Krakowska 2
tel. 33 817 42 32
All rights reserved
Copyrights 2012 DK Kozy
Wykonanie : litgraf.pl