Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd
Zajęcia w Domu Kultury
Zespoły i grupy artystyczne
Koncerty, spektakle, imprezy
Wystawy
Konkursy, przeglądy, festiwale
Koła i stowarzyszenia
Projekty
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Kalendarz

Biuletyn Informacji Publicznej
Rygory sanitarne Domu Kultury w Kozach
Deklaracja dostępności
Polityka prywatności
Lista obsługiwanych stron (fanpage) przez Dom Kultury w Kozach
Klauzula informacyjna RODO
Aktualna jakość powietrza
Regulamin wewnętrzny
Oferta do sponsorowania

Galeria


Spektakl muzyczny - WSZYSTKO O (DLA) MĘŻCZYŹNIE - 6.03.2016 r.

Mężczyzna. Jaki jest? Jakie ma wady, a jakie zalety? Czy na co dzień jest szarmancki, taktowny i dżentelmeński? Czy na pewno? Jak jest naprawdę… Na to pytanie starała się odpowiedzieć swoim spektaklem muzycznym pt. „Wszystko o (dla) mężczyźnie” grupa wokalna działająca przy Gminnym Ośrodku Kultury w Chybiu, w niedzielę (06.03.) w Pałacu Czeczów. Spektakl głównie był adresowany do pań, ale na widowni pojawili się także panowie… jak się później okazało ku swojej zgubie. W zabawny sposób przedstawiono różne typy mężczyzn. Za sprawą zgrabnie dobranych piosenek kabaretowych połączonych żartobliwą analizą charakteru kobiety i mężczyzny wyłoniły się codzienne obrazy i zachowania mężczyzn. Wyrazistości nadała kreacja aktorska Grzegorza Czornego, który zaskakująco prawdziwie przedstawiał charaktery mężczyzn, ich pragnienia, fascynacje i nazwijmy - „drobne skazy” męskiego charakteru. W trakcie samego spektaklu publiczność przyjmowała z ogromnym aplauzem żarty płynące ze sceny jednak po wyjściu pojawiała się refleksja i wielu z widzów płci męskiej gotowych było sypać sobie głowy popiołem… a niech tam, wszystko dla naszych ukochanych pań - raz można się pokajać.
W spektaklu wystąpili: Kinga Kąkol, Marta Kudrys, Renata Kucur, Michalina Wizner, Wioletta Matula, Grzegorz Czorny, aranżacja muzyczna: Arkadiusz Wiech "Gitarek Studio", scenariusz i realizacja: Rafał Cymorek.

 
powrót do spisu galerii
Dom Kultury w Kozach
43-340 Kozy
ul. Krakowska 2
tel. 33 817 42 32
All rights reserved
Copyrights 2012 DK Kozy
Wykonanie : litgraf.pl