Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd
Zajęcia w Domu Kultury
Zespoły i grupy artystyczne
Koncerty, spektakle, imprezy
Wystawy
Konkursy, przeglądy, festiwale
Koła i stowarzyszenia
Projekty
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Kalendarz

Biuletyn Informacji Publicznej
Rygory sanitarne Domu Kultury w Kozach
Deklaracja dostępności
Polityka prywatności
Lista obsługiwanych stron (fanpage) przez Dom Kultury w Kozach
Klauzula informacyjna RODO
Aktualna jakość powietrza
Regulamin wewnętrzny
Oferta do sponsorowania

Galeria


Recital Katarzyny Dendys-Koseckiej pt.: Piaf - 24.03.2015

We wtorek, 24 marca w Pałacu Czeczów odbył się recital pt.: „Piaf”.
Utwory sławnej Edith w wykonaniu Katarzyny Dendys-Koseckiej z akompaniamentem fortepianowym Tomasza Pali stworzyły niepowtarzalny klimat w pałacowej sali koncertowej.
Monodram przybliżył słuchaczom postać Edith Piaf - jej przeżycia, rozterki, romanse, a zarazem dał miejsce do przemyśleń nad tym, czym tak naprawdę jest szczęście.
Recital był wielokrotnie prezentowany na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Francuskiej w Krakowie.

***

Katarzyna Dendys-Kosecka – jest absolwentką Szkoły Wokalno-Aktorskiej im. Danuty Baduszkowej w Gdyni oraz Pedagogiki na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Występowała gościnnie w Teatrze Muzycznym w Gdyni, w Teatrze Muzycznym w Lublinie, w Teatrze Dramatycznym w Koszalinie oraz w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej.

***

Tomasz Pala – pianista. Ukończył Wydział Jazzu i Muzyki Rozrywkowej na Akademii Muzycznej w Katowicach. Od 1990 roku na stałe współpracuje z Irkiem Dudkiem. Grał z Martyną Jakubowicz, Robertem Chojnackim, Alicją Boncol. Nagrał płyty z Irkiem Dudkiem, Adamem Kawończykiem, Grzegorzem Kapołką (płyta Blue Blues II). Współpracuje z teatrem w Bielsku-Białej (spektakl „Zła Opinia” z piosenkami Georgesa Brassensa) oraz teatrem w Czeskim Cieszynie scena polska (spektakl „Słodkie rodzynki, gorzkie migdały” z piosenkami Agnieszki Osieckiej).

powrót do spisu galerii
Dom Kultury w Kozach
43-340 Kozy
ul. Krakowska 2
tel. 33 817 42 32
e-mail: kultura@kozy.pl
All rights reserved
Copyrights 2012 DK Kozy
Wykonanie : litgraf.pl