Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd
Zajęcia w Domu Kultury
Zespoły i grupy artystyczne
Koncerty, spektakle, imprezy
Wystawy
Konkursy, przeglądy, festiwale
Koła i stowarzyszenia
Projekty
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Kalendarz

Biuletyn Informacji Publicznej
Rygory sanitarne Domu Kultury w Kozach
Deklaracja dostępności
Polityka prywatności
Lista obsługiwanych stron (fanpage) przez Dom Kultury w Kozach
Klauzula informacyjna RODO
Aktualna jakość powietrza
Regulamin wewnętrzny
Oferta do sponsorowania

Galeria


Promocja Młodych Talentów 2017 - prezentacje i ogłoszenie wyników - 19.-20.06.2017 r.

W dniach 19. i 20. czerwca 2017 r. w Domu Kultury w Kozach odbyła się Promocja Młodych Talentów, która ma na celu wyłonienie i wspieranie uzdolnionej artystycznie młodzieży. W tegorocznej edycji zaprezentowao się dziesięcioro uczestników. Dorota Frączyk, Katarzyna Komędera, Jakub Stanclik, Adrian Jaśkowiec i Marcin Puchała zaprezentowali swoje umiejętności gry na trąbce. Anna Dudziak i Natalia Nitecka pokazały swoje talenty wokalne. Dawid Harat zaprezentował swoje umiejętności gry na syntezatorze, z kolei Justyna Bożek przygotowała prezentację swoich fotografii, a Monika Magiera przedstawiła swoja twórczość malarską i fotograficzną.

Jury w składzie: Dominika Jurczuk-Gondek (kompozytorka, wokalistka, skrzypaczka, pianistka, dyrygent), Aleksander Dyl (fotografik, operator filmowy) oraz przewodniczący - Piotr Olma (muzyk, puzonista, kompozytor, aranżer) podkreślili wysoki poziom prezentacji. Jednogłośnie postanowili wyróżnić i nagrodzić wsparciem warsztatowym wszystkich młodych artystów, co pozwoli na dalszy rozwój ich talentów.

Podczas uroczystego ogłoszenia wyników (20.06.2017) w Pałacu Czeczów mieliśmy okazję obejrzeć film pt. "Winogrona" również młodej i wszechstronnie utalentowanej Natalii Gajowniczek.

Wszystkim uczestnikom Promocji Młodych Talentów gratulujemy i życzymy dalszego rozwoju swoich pasji i talentów.

 
powrót do spisu galerii
Dom Kultury w Kozach
43-340 Kozy
ul. Krakowska 2
tel. 33 817 42 32
e-mail: kultura@kozy.pl
All rights reserved
Copyrights 2012 DK Kozy
Wykonanie : litgraf.pl