Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd
Zajęcia w Domu Kultury
Zespoły i grupy artystyczne
Koncerty, spektakle, imprezy
Wystawy
Konkursy, przeglądy, festiwale
Koła i stowarzyszenia
Projekty
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Kalendarz

Biuletyn Informacji Publicznej
Rygory sanitarne Domu Kultury w Kozach
Deklaracja dostępności
Polityka prywatności
Lista obsługiwanych stron (fanpage) przez Dom Kultury w Kozach
Klauzula informacyjna RODO
Aktualna jakość powietrza
Regulamin wewnętrzny
Oferta do sponsorowania

Galeria


My Fair Lady - musical w wykonaniu Czechowickie Teatru Muzycznego MOVIMENTO w Domu Kultury w Kozach - 2.04.2016 r.

2 kwietnia po raz kolejny zagościł na scenie Domu Kultury w Kozach Czechowicki Teatr Muzyczny MOVIMENTO działający przy Miejskim Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach. Tym razem przeniósł nas w czasie do XIX wiecznego Londynu. A to za sprawą musicalu pt.: „My Fair Lady” Fredericka Loewe. Przypadkowe spotkanie sławnego profesora fonetyki i dialektów Henry’ego Higginsa i ulicznej kwiaciarki Elizy Doolittle zapoczątkowało szereg zabawnych zdarzeń. Profesor Higgins przyjął osobliwy zakład, iż jest w stanie w ciągu zaledwie pół roku nauczyć wzorowej angielszczyzny i wytwornych manier nawet tak nieokrzesaną dzikuskę jak Eliza. Humor językowy i sytuacyjny spektaklu, znane nam przeboje, takie jak: „Jeden mały szczęścia łut", „Przetańczyć całą noc", czy „Tę ulicę znam", sprawiły, że wieczór należał do bardziej udanych. Świadczyły o tym również długie owacje na stojąco!
Przedstawienie wyreżyserowała Barbara Bielaczyc, kierownictwo muzyczne objął Aleksander Teliga, nad przygotowaniem chóru pracowała Ewelina Stanclik.

powrót do spisu galerii
Dom Kultury w Kozach
43-340 Kozy
ul. Krakowska 2
tel. 33 817 42 32
All rights reserved
Copyrights 2012 DK Kozy
Wykonanie : litgraf.pl