Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd
Zajęcia w Domu Kultury
Zespoły i grupy artystyczne
Koncerty, spektakle, imprezy
Wystawy
Konkursy, przeglądy, festiwale
Koła i stowarzyszenia
Projekty
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Kalendarz

Biuletyn Informacji Publicznej
Rygory sanitarne Domu Kultury w Kozach
Deklaracja dostępności
Polityka prywatności
Lista obsługiwanych stron (fanpage) przez Dom Kultury w Kozach
Klauzula informacyjna RODO
Aktualna jakość powietrza
Regulamin wewnętrzny
Oferta do sponsorowania

Galeria


Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Kóz na Festiwalu Orkiestr w słowackim Namestovie - 10.08.2014 r.


10 sierpnia 2014 r. Młodzieżowa Orkiestra Dęta wraz z zaprzyjaźnioną Orkiestrą Detą OSP Pisarzowice miała przyjemnośc wystąpić przed publicznością Namestowskiego Festiwalu Orkiestr Dętych - NÁMESTOSKÝ DYCHFEST 2014.

Dzięki uprzejmości organizatorów festiwalu orkiestry uczestniczyły w malowniczym rejsie na wyspę Slanickiej Osade, która ocalała po zalaniu zapory w 1953 roku. Jako wyspa zachowało się tylko wzgórze z barokowym kościołem i kalwarią, które kiedyś stanowiło dominantę gminy Slanica.
Muzycy mieli okazję obejrzeć tam stałą ekspozycję tradycyjnej sztuki ludowej z kolekcji Orawskiej Galerii. „Tradycyjna ludowa plastyka i malarstwo” (Tradičná ľudová plastika a maľba) jest wystawiona w muzeum Slanickej Wyspy Sztuki (Slanický Ostrov umenia) - we wnętrzu kościoła z fasadą z okresu klasycystycznego na środku Orawskiej Zapory Wodnej (Oravská Priehrada).
powrót do spisu galerii
Dom Kultury w Kozach
43-340 Kozy
ul. Krakowska 2
tel. 33 817 42 32
e-mail: kultura@kozy.pl
All rights reserved
Copyrights 2012 DK Kozy
Wykonanie : litgraf.pl