Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd
Zajęcia w Domu Kultury
Zespoły i grupy artystyczne
Koncerty, spektakle, imprezy
Wystawy
Konkursy, przeglądy, festiwale
Koła i stowarzyszenia
Projekty
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Kalendarz

Biuletyn Informacji Publicznej
Rygory sanitarne Domu Kultury w Kozach
Deklaracja dostępności
Polityka prywatności
Lista obsługiwanych stron (fanpage) przez Dom Kultury w Kozach
Klauzula informacyjna RODO
Aktualna jakość powietrza
Regulamin wewnętrzny
Oferta do sponsorowania

Galeria


Konkurs Szopek Bozonarodzeniowych 2017

W grudniu odbyła się siedemnasta edycja Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych, który od lat organizują w naszej miejscowości Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Gminy Kozy wraz z Domem Kultury w Kozach. Konkurs organizowany jest w ramach zadania publicznego wspieranego przez Gminę Kozy.
W niedzielę, 17 grudnia 2017 r. można było podziwiać różnorodność form i pomysłów wykonawczych podczas wystawy konkursowych szopek. Tego dnia zostały także ogłoszone wyniki
WYRÓŻNIENIA otrzymali: Maja Nycz, Oliwier Fabia, Niepubliczne Przedszkole AKADEMIA MALUCH – grupy: „Sówek”, „Krasnali”, „Kangurków”, Konrad Bednarczyk i Natalia Bednarczyk, Julia Probola, Maksymilian Dudys i Artur Dudys, Dominika Laszczak. WYRÓŻNIENIE SPECJALNE otrzymał Bartosz Morawski.

Pierwsze miejsce w grupie młodszej otrzymał Michał Malarz. Pierwsze miejsce w grupie starszej otrzymała Agnieszka Dembończyk. Tytuł SZOPKI ROKU 2017 przyznano szopce, której autorką jest Julia Kasperek.

Serdecznie dziękujemy za udział w tegorocznej edycji konkursu i gratulujemy wszystkim wykonawcom pomysłowych, niezwykłych i niepowtarzalnych prac.
Już dziś zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Gminy Kozy we współpracy z Domem Kultury w Kozach. Już niebawem ogłoszony zostanie Konkurs na Koziańską Pisankę czy Konkurs Fotograficzny „Kozy, kozianie – zapis subiektywny”.
powrót do spisu galerii
Dom Kultury w Kozach
43-340 Kozy
ul. Krakowska 2
tel. 33 817 42 32
e-mail: kultura@kozy.pl
All rights reserved
Copyrights 2012 DK Kozy
Wykonanie : litgraf.pl