Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd
Zajęcia w Domu Kultury
Zespoły i grupy artystyczne
Koncerty, spektakle, imprezy
Wystawy
Konkursy, przeglądy, festiwale
Koła i stowarzyszenia
Projekty
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Kalendarz

Biuletyn Informacji Publicznej
Rygory sanitarne Domu Kultury w Kozach
Deklaracja dostępności
Polityka prywatności
Lista obsługiwanych stron (fanpage) przez Dom Kultury w Kozach
Klauzula informacyjna RODO
Aktualna jakość powietrza
Regulamin wewnętrzny
Oferta do sponsorowania

Galeria


Koncert pt. AGNIESZKA w Pałacu Czeczów w Kozach - 24.09.2016 r.

„Agnieszka” w Pałacu Czeczów

24 września w Pałacu Czeczów odbył się koncert pt. „Agnieszka” przygotowany przez Dom Kultury w Kozach. Agnieszka Osiecka – poetka, prozaik, autorka spektakli teatralnych i telewizyjnych, dziennikarka, ale przede wszystkim autorka blisko dwóch tysięcy tekstów piosenek – w tym roku obchodziłaby swoje 80. urodziny. Spod jej pióra wyszło wiele znanych przebojów minionych lat, znanych choćby z repertuaru Maryli Rodowicz, Seweryna Krajewskiego, Łucji Prus, Marka Grechuty czy zespołu Skaldowie, i wielu, wielu innych artystów.

Koncert „Agnieszka” przybliżył publiczności postać pani Osieckiej, wprowadzając przy tym w świat jej twórczości, która często była właśnie odzwierciedleniem życia i emocji jej samej. Wystąpili dla Państwa wokaliści działający w Domu Kultury w Kozach: Sara Kuc, Anna Dudziak, Kinga Harat, Joanna Budzińska, Małgorzata Łodziana, Natalia Gajowniczek, Anna Polańska, Sylwia Drewnicka, Gabriela Pezda, Anna Czaplińska-Syjota, Krzysztof Koczur, Jakub Drewnicki, Przemysław Kozak, Maksymilian Naglik, na fortepianie – Paweł Stępień. Blasku dodał Paweł Sablik – światła. Wieczór poprowadzili: autorka scenariusza – Sabina Piskorek-Oczko oraz Tomasz Kinecki.

Już dziś zapraszamy na kolejny koncert „Agnieszka”, który odbędzie się 16 listopada 2016 o godz. 19:00 w Pałacu Czeczów w Kozach. Bezpłatne zaproszenia do odebrania w biurze Domu Kultury w Kozach. Ilość miejsc ograniczona.

 

 
powrót do spisu galerii
Dom Kultury w Kozach
43-340 Kozy
ul. Krakowska 2
tel. 33 817 42 32
e-mail: kultura@kozy.pl
All rights reserved
Copyrights 2012 DK Kozy
Wykonanie : litgraf.pl