Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd
Zajęcia w Domu Kultury
Zespoły i grupy artystyczne
Koncerty, spektakle, imprezy
Wystawy
Konkursy, przeglądy, festiwale
Koła i stowarzyszenia
Projekty
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Kalendarz

Biuletyn Informacji Publicznej
Rygory sanitarne Domu Kultury w Kozach
Deklaracja dostępności
Polityka prywatności
Lista obsługiwanych stron (fanpage) przez Dom Kultury w Kozach
Klauzula informacyjna RODO
Aktualna jakość powietrza
Regulamin wewnętrzny
Oferta do sponsorowania

Galeria


Koncert operetkowy pt.: „Ogródek wiedeński” - 29.03.2014 r.

 

W sobotę 29 marca br., ze względów zdrowotnych jednego z głównych aktorów planowanego spektaklu muzycznego pt.: „Gwałtu co się dzieje!”, zgromadzonej publiczności w Domu Kultury w Kozach organizatorzy zaoferowali w zamian widowisko z muzyką operetkową pt.: „Ogródek wiedeński” w wykonaniu Czechowickiego Teatru Muzycznego „MOVIMENTO”.  Mogliśmy usłyszeć piękne operetkowe arie m.in. z „My fair lady”, „Skrzypka na dachu”, „Księżniczki czardasza”, jak również piosenki z „Kabaretu Starszych Panów”. Widzowie długą owacją na stojąco dziękowali śpiewakom za piękny muzyczny spektakl.

Informujemy, że zakupione bilety na przedstawienie muzyczne pt.: „Gwałtu, co się dzieje!” będą do wykorzystania na ten spektakl w późniejszym terminie, który będzie podany na plakatach i stronie internetowej Domu Kultury w Kozach (www.domkultury.kozy.pl) oraz na Facebooku (www.facebook.com/domkulturykozy). Z góry dziękujemy za zrozumienie.


powrót do spisu galerii
Dom Kultury w Kozach
43-340 Kozy
ul. Krakowska 2
tel. 33 817 42 32
e-mail: kultura@kozy.pl
All rights reserved
Copyrights 2012 DK Kozy
Wykonanie : litgraf.pl