Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd
Zajęcia w Domu Kultury
Zespoły i grupy artystyczne
Koncerty, spektakle, imprezy
Wystawy
Konkursy, przeglądy, festiwale
Koła i stowarzyszenia
Projekty
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Kalendarz

Biuletyn Informacji Publicznej
Rygory sanitarne Domu Kultury w Kozach
Deklaracja dostępności
Polityka prywatności
Lista obsługiwanych stron (fanpage) przez Dom Kultury w Kozach
Klauzula informacyjna RODO
Aktualna jakość powietrza
Regulamin wewnętrzny
Oferta do sponsorowania

Galeria


Koncert Charytatywny - I TY PRZYŁÓŻ RĘKĘ - 2.04.2017 r.

Mata Teresa z Kalkuty, niekwestionowana mentorka wszystkich wolontariuszy, powiedziała niegdyś, by (parafrazując) nie zamartwiać się problemami świata, ale po prostu odpowiadać na potrzeby konkretnego człowieka. 2 kwietnia br. spora społeczność odpowiedziała na ten piękny apel. Wtedy to, na sali widowiskowej Domu Kultury w Kozach, odbyła się kilkugodzinna impreza charytatywna, zorganizowana przez Komitet Społeczny dla Roberta Pękali – kozianina, który dzielnie walczy z chorobą.
To wydarzenie nie mogłoby się odbyć, gdyby nie grupa ludzi dobrej woli i przede wszystkim dobrego czynu, czyli wolontariusze z koziańskich szkół: Liceum Ogólnokształcącego oraz Gimnazjum, panie z Koła Gospodyń Wiejskich, parafie w Małych Kozach oraz Kozach Gajach, instytucje – na czele z Domem Kultury w Kozach, Klub Honorowych Dawców Krwi PCK w Kozach, sklepy „AS” i „Biurpol”, Salon muzyczny ELPA, SB Case Project, OSK Żubr oraz inne osoby/podmioty, które wolały pozostać anonimowe.
Podczas imprezy, ze specjalną dedykacją dla Roberta Pękali oraz jego najbliższych wystąpili: Młodzieżowa Orkiestra Dęta, Zespół Pieśni i Tańca „Kozianie”, pianista Grzegorz Gleń, flecista Paweł Stępień, formacje perkusyjne „Walimy w kocioł” edycji I oraz II pod wodzą Tomasza Kineckiego, rodzeństwo akordeonistów – Julia i Wojciech Strączek, grupa wokalno-muzyczna, w skład której oprócz głównodowodzącej Natalii Gajowniczek weszli: Sylwia Drewnicka, Małgorzata Łodziana, Krzysztof Majka, Bolko Zgierski, Patryk Drewnicki, Jakub Drewnicki oraz Jakub Bułka.
Pomiędzy występami muzycznymi prowadzone były konkursy integrujące i sprawdzające wiedzę kozian o …Kozach! – mistrzowsko prowadził je członek komitetu społecznego – Miłosz Zelek. Cały czas czynny był kącik dla dzieci. Gości zabawiał też młody iluzjonista – Jakub Witkowski.
Na zakończenie imprezy, wolontariusze wręczyli panu Robertowi obraz, który powstawał w trakcie koncertu i przedstawiał wiele kolorowych odbić dłoni – na znak, że my – społeczność Roberta, chcemy przyłożyć rękę do jego uśmiechu.
Przypominamy, że kozianina wspierać można za pośrednictwem Fundacji onkologicznej ALIVIA (www.skarbonka.alivia.org.pl/robert-pekala). Dodatkowo 23 kwietnia odbędzie się zbiórka pod kościołem Św. App. Szymona i Judy Tadeusza w Kozach.
Dziękujemy serdecznie wszystkim za choćby najmniejszy wkład w to wydarzenie. Dziękujemy za masę ciepła i pozytywny odbiór akcji. Bo jak głosi hasło: „Jeszcze możliwe niebo na ziemi, Póki wierzymy, że można coś zmienić."

Komitet Społeczny dla Roberta Pękali
(Miłosz Zelek, Tomasz Kinecki, Sabina Piskorek-Oczko)

 

 

Plakat - koncert charytatywny dla Roberta Pękali - 2 kwietnia 2017 r., w Domu Kultury w Kozach.
powrót do spisu galerii
Dom Kultury w Kozach
43-340 Kozy
ul. Krakowska 2
tel. 33 817 42 32
e-mail: kultura@kozy.pl
All rights reserved
Copyrights 2012 DK Kozy
Wykonanie : litgraf.pl