Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd
Zajęcia w Domu Kultury
Zespoły i grupy artystyczne
Koncerty, spektakle, imprezy
Wystawy
Konkursy, przeglądy, festiwale
Koła i stowarzyszenia
Projekty
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Kalendarz

Biuletyn Informacji Publicznej
Rygory sanitarne Domu Kultury w Kozach
Deklaracja dostępności
Polityka prywatności
Lista obsługiwanych stron (fanpage) przez Dom Kultury w Kozach
Klauzula informacyjna RODO
Aktualna jakość powietrza
Regulamin wewnętrzny
Oferta do sponsorowania

Galeria


Kolędowanie przy choince - 6.01.2014 r.

 

 

Odrestaurowany dworek i wspaniale oświetlona choinka wprowadziły w atmosferę świąt, co z kolei zrodziło spontaniczną myśl o nadaniu temu miejscu znaczenia. W tym roku po raz pierwszy Dom Kultury w Kozach zorganizował niezwykły, rozśpiewany wieczór w bożonarodzeniowym nastroju.

Kolędowanie przy choince to pierwsze takie spotkanie, które być może zapoczątkuje nową, koziańską tradycję świąteczną. Do wspólnego kolędowania zgłosiły się zespoły, koła i stowarzyszenia działające w naszej placówce. Pięknymi pastorałkami umilili nam wieczór Chórzyści z Koziańskiego Parafialnego Chóru, Członkinie Koła Gospodyń Wiejskich, Członkowie Koła Emerytów i Rencistów, Chór Domu Kultury w Kozach oraz Zespół Pieśni i Tańca "Kozianie". Czworo z grona zgromadzonej w parku publiczności odważyło się wystąpić przed tak okazałą publicznością, która również gromko i radośnie śpiewała tradycyjne kolędy, za co bardzo dziękujemy.

Nasze spotkanie uwiecznione zostało na pamiątkowej fotografii (którą można pobrać w Galerii).

Dziękujemy Państwu za zaangażowanie i stworzenie wspaniałej, ciepłej, świątecznej atmosfery. Mamy nadzieję, że wieczór ten zapadnie nam wszystkimgłęboko w pamięci i zachęci do kolejnych tego typu działań artystycznych.

 
powrót do spisu galerii
Dom Kultury w Kozach
43-340 Kozy
ul. Krakowska 2
tel. 33 817 42 32
e-mail: kultura@kozy.pl
All rights reserved
Copyrights 2012 DK Kozy
Wykonanie : litgraf.pl