Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd
Zajęcia w Domu Kultury
Zespoły i grupy artystyczne
Koncerty, spektakle, imprezy
Wystawy
Konkursy, przeglądy, festiwale
Koła i stowarzyszenia
Projekty
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Kalendarz

Biuletyn Informacji Publicznej
Rygory sanitarne Domu Kultury w Kozach
Deklaracja dostępności
Polityka prywatności
Lista obsługiwanych stron (fanpage) przez Dom Kultury w Kozach
Klauzula informacyjna RODO
Aktualna jakość powietrza
Regulamin wewnętrzny
Oferta do sponsorowania

Galeria


Inna Rzeczywistość - wernisaż wystawy 17.09.2012 r.

W poniedziałkowy wieczór odbył się wernisaż wystawy „Inna Rzeczywistość”. Przybyli goście zobaczyć mogli prace plastyczne podopiecznych Psychiatrycznego Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Międzybrodziu Bialskim, wykonane w ramach tamtejszej terapii zajęciowej.


Ekspozycja form plastycznych nie była tego wieczoru jedyną atrakcją. Wystąpili dla nas grając i śpiewając panowie: Antoni Jurasz, Eugeniusz Dziki oraz terapeuta Ryszard Stroński. Muzyczną niespodziankę zafundował również Dyrektor do spraw lecznictwa ww. Zakładu – Pan Jacek Matlak, który swą grą na pianinie oczarował wszystkich odbiorców.


W trakcie wernisażu mogliśmy również dowiedzieć się jak wielką rolę w leczeniu schorzeń psychicznych ma arteterapia. Między innymi o tym właśnie mówiła pani Elżbieta Trutkowska, przełożona pielęgniarek w międzybrodzkim Zakładzie.


Wystawę oglądać będzie można do 1 października. Zapraszamy
powrót do spisu galerii
Dom Kultury w Kozach
43-340 Kozy
ul. Krakowska 2
tel. 33 817 42 32
e-mail: kultura@kozy.pl
All rights reserved
Copyrights 2012 DK Kozy
Wykonanie : litgraf.pl