Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd
Zajęcia w Domu Kultury
Zespoły i grupy artystyczne
Koncerty, spektakle, imprezy
Wystawy
Konkursy, przeglądy, festiwale
Koła i stowarzyszenia
Projekty
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Kalendarz

Biuletyn Informacji Publicznej
Rygory sanitarne Domu Kultury w Kozach
Deklaracja dostępności
Polityka prywatności
Lista obsługiwanych stron (fanpage) przez Dom Kultury w Kozach
Klauzula informacyjna RODO
Aktualna jakość powietrza
Regulamin wewnętrzny
Oferta do sponsorowania

Galeria


I Wiosenny Przegląd Taneczny Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej ART. - 19.03.2016 r.

W sobotę, 19 marca, w sali widowiskowej Domu Kultury w Kozach odbył się Wiosenny Przegląd Taneczny Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej "Art." z Czechowic-Dziedzic.

Wiosenny Przegląd Taneczny rozpoczęto powitaniem zaproszonych gości: posła na Sejm RP Jacka Falfusa, Andrzeja Płonkę starostę bielskiego, Grzegorza Szetyńskiego wicestarostę bielskiego, Barbarę Adamską przewodniczącą Komisji Edukacji, Kultury i Sztuki Rady Powiatu, Jolantę Konior kierownika Biura d/s Promocji Powiatu, Kultury, Sportu i Turystyki, a także rodziców i przede wszystkim wspaniałą, roztańczoną młodzież.

Instruktorzy POPP "Art."-u prowadzą zajęcia taneczne w Kozach, ale również w jeszcze kilku miejscowościach powiatu bielskiego. Sobotnie spotkanie pozwolilo na integrację zespołów i prezentację układów choreograficznych oraz poziomu umiejętności tanecznych.

Wystąpiły zespoły: gimnastyki artystycznej "Pink", "Rainbow" i "Reflex" z Czechowic-Dziedzic (opiekun Ewa Marecka), "Gracjusie" ze Starej Wsi (opiekun Teresa Nycz), "Promenada" i "Błyskawica" z Bujakowa, "Szase" z Kóz (opiekun Małgorzata Borth-Mirocha), oraz "Jump", "Flexi", "Hopdance", "XD" z Kobiernic (opiekun Izabela Caputa).

Spotkanie pokazało jak wiele pracy i zangażowania potrafią włożyć młodzi ludzie w doskonalenie swoich zainteresowań, czerpiąc przy tym ogrom radości i satysfakcji.


Więcej relacji dostępnych na:

www.popp-art.eu

www.rozrywka.czecho.pl

 

 

 
powrót do spisu galerii
Dom Kultury w Kozach
43-340 Kozy
ul. Krakowska 2
tel. 33 817 42 32
e-mail: kultura@kozy.pl
All rights reserved
Copyrights 2012 DK Kozy
Wykonanie : litgraf.pl