Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd
Zajęcia w Domu Kultury
Zespoły i grupy artystyczne
Koncerty, spektakle, imprezy
Wystawy
Konkursy, przeglądy, festiwale
Koła i stowarzyszenia
Projekty
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Kalendarz

Biuletyn Informacji Publicznej
Rygory sanitarne Domu Kultury w Kozach
Deklaracja dostępności
Polityka prywatności
Lista obsługiwanych stron (fanpage) przez Dom Kultury w Kozach
Klauzula informacyjna RODO
Aktualna jakość powietrza
Regulamin wewnętrzny
Oferta do sponsorowania

Galeria


Ferie zimowe: Spektakl Teatralny - pt. TO SKOMPLIKOWANE - finał warsztatów teatralnych i wokalnych - 13.02.2015 r.

Premiera spektaklu pt. "To skomplikowane" według scenariusza Pawła Sablika, odbyła się w Domu Kultury w Kozach 13. lutego 2015 r., jako efekt pięciodniowej pracy uczestników zajęć teatralnych oraz wokalnych, proponowanych przez naszą instytucję w czasie ferii zimowych.

S. Piskorek-Oczko

 

Posiada różne oblicza. Literackie, rzecz jasna.
Pozostawiająca niepokój, miłująca zawiłości języka polskiego – poezja; bezlitosna, punktująca ludzkie przywary – proza. I najbliższy mu rodzaj literacki – dramat. Paweł Sablik, bo o nim mowa, dał się poznać publiczności jako niewątpliwie obiecujący literat. Niedawno mogliśmy zobaczyć w Domu Kultury spektakl pt.: ”To skomplikowane”, będący realizacją autorskiego scenariusza Pawła. Uderzała w nim specyficzna uniwersalność treści. Mimo bardzo młodego wieku, autor wykazał się dojrzałością i umiejętnością wnikliwej obserwacji relacji międzyludzkich, czemu dał wyraz w trafnym, niebanalnym sposobie prowadzenia dialogów. Zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli bez problemu odnaleźć mogli treści właściwe i czytelne właśnie dla nich. Dla wszystkich i dla każdego z osobna. Na odbiór spektaklu wpływała też jego tematyka, a mianowicie – niebanalna choć prosta, w prostocie wzniosła, we wzniosłości codzienna, ot – miłość.
Spektakl zobaczyć będzie można niebawem na scenie Domu Kultury w Kozach.
Szczegółowe informacje wkrótce.

S. Piskorek-Oczko
powrót do spisu galerii
Dom Kultury w Kozach
43-340 Kozy
ul. Krakowska 2
tel. 33 817 42 32
e-mail: kultura@kozy.pl
All rights reserved
Copyrights 2012 DK Kozy
Wykonanie : litgraf.pl