Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd
Zajęcia w Domu Kultury
Zespoły i grupy artystyczne
Koncerty, spektakle, imprezy
Wystawy
Konkursy, przeglądy, festiwale
Koła i stowarzyszenia
Projekty
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Kalendarz

Biuletyn Informacji Publicznej
Rygory sanitarne Domu Kultury w Kozach
Deklaracja dostępności
Polityka prywatności
Lista obsługiwanych stron (fanpage) przez Dom Kultury w Kozach
Klauzula informacyjna RODO
Aktualna jakość powietrza
Regulamin wewnętrzny
Oferta do sponsorowania

Galeria


59. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - 5-6.04.2014 r.

W dniach 5-6 kwietnia 2014 r. w koziańskim Pałacu Czeczów odbyły się rejonowe eliminacje do 59. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.

Na stronie Regionalnego Ośrodka Kultury w Bielsku-Białej czytamy:

"Najstarszy i największy konkurs recytatorski adresowany do młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych i dorosłych. Kilkustopniowe eliminacje, począwszy od przeglądów środowiskowych po finały ogólnopolskie. Rywalizacja odbywa się w czterech turniejach: recytatorskim, poezji śpiewanej, teatrów jednego aktora i wywiedzione ze słowa.
Głównym organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego jest Towarzystwo Kultury Teatralnej. W województwie śląskim za przebieg OKR odpowiedzialne są Regionalne Ośrodki Kultury: w północnej części województwa - ROK w Częstochowie, w środkowej - ROK w Katowicach, w południowej - ROK w Bielsku-Białej. Finał wojewódzki organizowany jest w kolejnych latach na zmianę przez wymienione ROK-i. Tegoroczny odbędzie się w dniach 10-11 maja w Bielsku-Białej.
Do finału wojewódzkiego kwalifikują się zwycięzcy eliminacji rejonowych organizowanych przez ROK-i. Najlepsi recytatorzy z południowej części województwa (miasta Bielsko-Biała, Jastrzębie-Zdrój, Tychy i Żory oraz powiaty: bielski, cieszyński, pszczyński, raciborski, wodzisławski i żywiecki) spotykają się w tym roku na eliminacjach rejonowych w Kozach (5-6 kwietnia), których organizatorem jest ROK w Bielsku-Białej we współpracy z Domem Kultury w Kozach."

(http://www.rok.bielsko.pl/imprezy.php?cat_id=imprezy_okr)
powrót do spisu galerii
Dom Kultury w Kozach
43-340 Kozy
ul. Krakowska 2
tel. 33 817 42 32
e-mail: kultura@kozy.pl
All rights reserved
Copyrights 2012 DK Kozy
Wykonanie : litgraf.pl