Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd
Zajęcia w Domu Kultury
Zespoły i grupy artystyczne
Koncerty, spektakle, imprezy
Wystawy
Konkursy, przeglądy, festiwale
Koła i stowarzyszenia
Projekty
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Kalendarz

Biuletyn Informacji Publicznej
Rygory sanitarne Domu Kultury w Kozach
Deklaracja dostępności
Polityka prywatności
Lista obsługiwanych stron (fanpage) przez Dom Kultury w Kozach
Klauzula informacyjna RODO
Aktualna jakość powietrza
Regulamin wewnętrzny
Oferta do sponsorowania

Archiwum

Pokaż aktualności z kategorii:
Pokaż aktualności z zakresu dat:

Święto wiatru halnego w Kozach

10 października 2021

Konwersja cyfrowa domów kultury

Plakat - Tutaj realizowany jest projekt grantowy KONWERSJA CYFOWA DOMÓW KULTURY dofinansowana z Funduszu Europejskiego, którego operatorem jest Narodowe Centrum Kultury.   W ramach projektu zostanie stworzona platforma cyfrowa umożliwiająca kontakt i powiązanie koziańskich interesariuszy kultury (lokalnych liderów, twórców, animatorów, instruktorów, uczestników zajęć edukacji kulturalnej, odbiorców oferty kulturalnej). Platforma w formie wyspecjalizowanej strony internetowej zostanie wsparta zakupem środków technicznych umożliwiających bezpieczne, nieprzerwane prowadzenie działań animacyjnych, edukacji kulturalnej oraz realizacji wydarzeń. Nowe środki techniczne oraz szkolenie obsługujących platformę pozwolą na realizację działań twórczych, stworzą nowy kanał komunikacji oraz umożliwią zarchiwizowanie materiałów związanych z lokalną kulturalną w formie zapewniającej łatwy dostęp w tym osobom z niepełnosprawnościami.

ZAPRASZAMY DO ORKIESTRY!!!

Oferta zajęć Młodzieżowej Orkiestry Dętej - nauka gry na instrumentach dętych i perkusyjnych dla obecnych i nowych uczniów Nauka gry na instrumentach dętych i perkusyjnych prowadzona jest dla kandydatów do Młodzieżowej Orkiestry Dętej. Uzależniona jest m.in. od zapotrzebowania orkiestry, dostępności instrumentu oraz godzin instruktorskich. Lekcja gry na instrumencie trwa jedną godzinę zegarową (60 minut) dla osób zaawansowanych - dopłata za lekcje 80 zł - opłata za miesiąc lub pół godziny (30 minut) dla osób początkujących – dopłata za lekcje 40 zł - opłata za miesiąc. Ze względu na ograniczoną ilość instrumentów do wypożyczenia, mile widziany własny. Ponadto: - teoria muzyki – zajęcia nieodpłatne dla uczniów i muzyków zespołu - zajęcia w sekcjach instrumentalnych – zajęcia nieodpłatne dla uczniów i muzyków zespołu - próby zespołu – praca nad repertuarem koncertowym DOŁĄCZ DO NAS I GRAJ Z NAMI! Gwarantujemy muzykowanie w miłej atmosferze, koncerty, wyjazdy i dobrą zabawę. SPOTKANIE ORGANIZACYJNE: piątek – 17 IX 2021, godz. 18:00 sala widowiskowa Domu Kultury w Kozach ul. Krakowska 2 Zapraszamy rodziców i opiekunów obecnych oraz przyszłych uczniów. Szczegółowe informacje i zapisy w biurze Domu Kultury w Kozach, tel. 338174232.


SPOTKANIE ORGANIZACYJNE:


piątek – 17 IX 2021, godz. 18:00
sala widowiskowa Domu Kultury w Kozach
ul. Krakowska 2


Zapraszamy rodziców i opiekunów obecnych oraz przyszłych uczniów.

Dziękujemy za wspólną zabawę!

Dziękujemy za wspólną zabawę podczas Święta Powiatu Bielskiego - Dni Kóz - Dożynek Gminnych 2021

Oferta zajęć w Domu Kulturyw Kozach na rsezon 2021/2022

Sezon 20211/2022

 

Grupa Wokalna - nowy sezon 2021-2022

Chór Domu Kultury czeka na Ciebie!

MathRiders zaprasza na zajęcia w nowym sroku szkolnym

Akademia Tańca Studia MOVEMENT zaprasza

Wernisaż wystawy prac plastycznych Patryka Owcarza

12 września 2021

Zapraszamy na  wernisaz wystawy prac plastycznych Patryka Owcarza  niedziela - 12 września 2021 godz. 18:00 Pałac Czeczow w Kozach  z gościnnym koncertem Niezależnego Zespołu Miłośników Muzyki "Brasownik"


Dom Kultury w Kozach
43-340 Kozy
ul. Krakowska 2
tel. 33 817 42 32
All rights reserved
Copyrights 2012 DK Kozy
Wykonanie : litgraf.pl