Odbiór nagród

Z powodu obostrzeń odbiór nagród oraz prac konkursowych

będzie możliwy po Świętach Wielkanocnych.

Prosimy o wcześniejszy kontakt (po 6.04.)

z biurem Domu Kultury w Kozach i umówienie terminu odbioru

- tel. 338174232.

PISANKA ROKU 2021

Pisanką Roku została praca nr 26 autorstwa Wiktorii Stolarczyk

Pisanką Roku 2021

została praca

autorstwa

Wiktorii Stolarczyk

GRATULUJEMY!

.

Łączymy się w bólu ze wszystkimi odczuwającymi smutek po odejściu Grzegorza Szetyńskiego – człowieka prawdziwie serdecznego.

KOMUNIKAT

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 marca 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. poz. 512)

do dnia 9 kwietnia 2021 roku działalność Domu Kultury w Kozach w zakresie organizowanych przez Dom Kultury w Kozach imprez, spotkań, zebrań, wystaw, zajęć grupowych, zajęć indywidualnych, warsztatów oraz form pokrewnych związanych z przygotowywaniem i realizacją wydarzeń artystycznych jest zawieszona.

Konkurs na Koziańską Pisankę Wielkanocną 2021

nie jest możliwe zwiedzanie Wystawy Pisanek w Pałacu Czeczów w Kozach.

Baner - 69 pisanek - prace zgłoszone do XIII Konkursu na Koziańską Pisankę Wielkanocną 2021

Trwa Głosowanie Internautów na Facebook'u

Głosuj tutaj: www.facebook.com

KOZIAŃSKIE ANEGDOTY - LUTY 2021

Z przyjemnością ogłaszamy, że w pierwszym – lutowym – etapie konkursu

wyróżnione zostały dwie anegdoty

- Haliny Kozieł oraz Maksymiliana Dudysa.

Gratulujemy!

Zachęcamy wszystkich do udziału w kolejnym etapie,

a wyróżnione osoby do odbioru nagród do Domu Kultury.

UTW zaprasza na wykład

16 marca 2021

UTW zaprasza na wykład

2 marca 2021

Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprasza na wykład Teresy Dudek-Bujarek pt. Czy Industria to żona przemysłowca - o wizerunkach kobiet z Bielska, Białej i okolicy - 2 marca 2021, godz. 16:30

XXV Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej - wyniki

Zdjęcie - flagi Polski i Gminy Kozy

W piątkowy poranek (26.02.2021)

w Domu Kultury w Kozach odbył się

XXV Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej.

Było to zaległe wydarzenie, które z powodu obostrzeń nie mogło odbyć się w pierwotnie planowanym zeszłorocznym terminie.

Konkurs organizowany jest przez Dom Kultury w Kozach w trosce o zachowanie w świadomości ludzi, a przede wszystkim dzieci i młodzieży, szacunku do literatury patriotycznej oraz ukazania wartości patriotycznych jako norm postępowania.

ACH, TE BABY! - koncert z okazji Dnia Kobiet

6 marca 2021

Dom Kultury w Kozach zaprasza na koncert z okazji Dnia Kobiet pt. ACH, TE BABY! w wykonaniu artystów Czechowickiego Teatru Muzycznego MOVIMENTO. Scenariusz i reżyseria - Barbara Bielaczyc. - Sobota - 6 marca 2021, godz. 18:30, sala widowiskowa Domu Kultury w Kozach. Bilety w cenie 15 zł do nabycia przy wejściu na koncert (płatność gotówką. Ilość miejsc ograniczona. Możliwa wcześniejsza rezerwacja miejsc telefonicznie: 338174232. Zapraszamy!)