Zakończenie roku akademickiego UTW

22 czerwca 2021

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Kozach  serdecznie zaprasza na Zakończenie roku akademickiego 2020/2021  22 czerwca 2021 r., godz. 16.30 sala pałacu Czeczów w Kozach  Powitanie gości Wystąpienia okolicznościowe Mini wykład  „Guziki  Błękitnej Armii czyli o żołnierzach  gen. Józefa Hallera” Podsumowanie roku akademickiego Komunikaty   Zakończenie będzie  również transmitowane na żywo w kanale Domu Kultury w Kozach w serwisie You Tube

Wyniki Festiwalu ZŁOTA TRĄBKA 2021

Obejrzyj! SAGA online!

XXI Powiatowe Spotkania Amatorskich Grup Artystycznych SAGA 2021

- Zespoły taneczne

XXI Powiatowe Spotkania Amatorskich Grup Artystycznych SAGA '2021

- Dziecięcy Teatrzyk "DEBIUCIK"

XXI Powiatowe Spotkania Amatorskich Grup Artystycznych SAGA '2021

- zespoły muzyczne i folklor

Bajkowa Noc - Letnie Kino Plenerowe

2 czerwca 2021

UTW zaprasza na wykład

18 maja 2021

We wtorek 18 maja 2021 o godz. 16:30  zapraszamy na spotkaniena kanale YouTube Domu Kultury w Kozach  z Panią Małgorzatą Martyniak  - Prezesem Stowarzyszenia Rodzin i Przyjaciół  Osób z Zespołem Downa „Wielkie Serce”.

Międzynarodowy Dzień Tańca

Etiuda taneczna Grupy RootArt i Sary Handzlik

UTW zaprasza na wykład

20 kwietnia 2021

Uniwersytet Trzeciego Wieku  zaprasza na spotkanie  z Kazimierzem Polakiem  Igrzyska olimpijskie na znaczkach pocztowych  20 kwietnia 2021, godz. 16:30  w serwisie YouTube Dom Kultury Kozy

Koziańskie anegdoty - konkurs

Plakat - kozianskie anegdoty - konkurs

Koziańskie anegdoty

10 października 1991 roku grupa kozian spotkała się z Janem Pawłem II na audiencji w Watykanie. Papież z uśmiechem na twarzy zwrócił się do nich: Czy na stacji nadal wołają Kozy – wysiadać! A jak wy odpowiadacie? – Nie powiem.

Takich opowieści zapewne znamy wiele. Warto je zachować i podzielić się nimi.

Dom Kultury, Gminna Biblioteka Publiczna oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku w Kozach zaprasza wszystkich chętnych do udziału w nowym konkursie „Koziańskie anegdoty”. Warunkiem udziału w konkursie jest nadesłanie anegdoty, krótkiej, zabawnej, osobistej lub zasłyszanej historii związanej z naszą miejscowością i życiem mieszkańców Kóz.

Zasady udziału w organizowanym Konkursie, warunki uczestnictwa określa regulamin.

Przyszli my tu po śmierguście

Będzie Cię brak...

Sławek to nie tylko nagłośnieniowiec spełniający z ojcowską cierpliwością „zachcianki” młodych artystów, ale także konstruktor niezliczonych rozwiązań racjonalizatorskich w Domu Kultury, które zawsze cechowała prostota i niezawodność. To Sławek zrealizował całe oświetlenie sceny i sterowanie świateł. Wymyślił technologie realizacji projekcji obrazu na scenie. Nie było dla niego sytuacji niemożliwej – zawsze znalazł rozwiązanie i to bardzo proste oraz bezpieczne rozwiązanie. Po mistrzowsku organizował obsługę techniczną imprez. Potrafił zorganizować, przygotować i obsłużyć wielką imprezę rozgrywająca się w wielu miejscach jednocześnie. Długo będą niedościgłe jego realizacje obsługi Dni Kóz czy Dożynek wojewódzkich realizowane w wielu miejscach jednocześnie. Wszystko co robił, realizował z wielką odpowiedzialnością – to musiało działać. Można było powierzyć mu odpowiedzialność i być spokojnym o bezpieczeństwo. Solidny, punktualny, uczynny, pracowity… tych przymiotników można wypisać długą listę.