Zawody wędkarskie spławikowe

11 wrześcnia 2021

Festiwal Koziańskich Duszonek

12 września 2021

Coś dla smakoszy - Festiwal Koziańskich Duszonek! Podobno ilu kozian, tyle jest przepisów na doskonałe duszonki! ☺ Zapraszamy na kulinarną bitwę smaków! Przygotuj kociołek i przynieś na plac targowy w Kozach! godz.14:45 - zajmij palenisko, godz. 15:00 - palimy ogniska, godz. 16:00 - degustacja i ocena, godz. 17:15 - ogłoszenie wyników. Tegoroczny Festiwal został częścią Europejskich Dni Dziedzictwa - Smaki Dziedzictwa 2021.

XX Międzynarodowy Rajd Pojazdów Zabytkowych - przystanek w Kozach!

15 sierpnia 2021

XX Międzynarodowy Rajd Pojazdów Zabytkowych - przystanek w Kozach Bielany 2021 - park pałacowy, godz. 11:30-12:30

Muzyczna pamiątka z wakacji

Spotkania dla organizacji pozarządowych LGD Ziemia Bielska

Brasownik na Chrobaczej Łące

25 lipca 2021

Niezależny Zespół Miłośników Muzyki  BRASOWNIK  zaprasza na koncert  na CHROBACZEJ ŁĄCE  niedziela - 25 lipca 2021, godz. 10:00-12:00  polana na Chrobaczej Łące   (w razie opadów deszczu koncert zostanie odwołany)

DOŁĄCZ DO CHÓRU!

KozyNostra Rock Fest 2021

7 sierpnia 2021

Wakacyjna oferta zajęć w Domu Kultury w Kozach

Wakacje 2021

Kojzki Kolektyw Artystyczny zaprasza na spektakl

25 czerwca 2021

Kojzki Kolektyw Artystyczny zaprasza na spektakl... O MNIE, O TOBIE O NAS... który odbędzie się 25.06.2021 o 19.00 w Sali Widowiskowej Domu Kultury w Kozach. Scenariusz i reżyseria - Krystyna Małecka. Opracowanie muzyczne - Krystyna Filipiak Występują: Sylwia Drewnicka Dagmara Adamus  Laura Warszawska Ewa Rogala  Marcin Dobija Szymon Mrozik Stanisław Staszak Robert Góra Ilość miejsc ograniczona. Wstęp wolny.