Magiel Kultury

Świąteczny Koncert Jubileuszowy Chóru Domu Kultury

28 grudnia 2019

Zapraszamy na   Świąteczny Koncert Jubileuszowy  Chóru Domu Kultury w Kozach   sobota - 28 grudnia 2019 r., godz. 18.00  salawidowiskowa Domu Kultury w Kozach     Z Chórzystami wystąpią:  Jan Nowak (piano)  Niezależny Zespół Miłośników Muzyki "Brasownik"  Solistki z Grupy Wokalnej Domu Kultury w Kozach     Scenariusz:  Sabina Piskorek-Oczko     wstęp wolny  ZAPRASZAMY!

Koncert przedświąteczny zespołu Brasownik

22 grudnia 2019

Zapraszamy do Pałacu Czeczów w Kozach  na Koncert Przedświąteczny  NiezależnegoZespołu Miłośników Muzyki  BRASOWNIK   niedziela, 22 grudnia 2019 r., o godz. 18.00   wstęp wolny   Rezerwacja miejsc pod numerami telefonu: 606 341 743 lub 660 330 790.  Ilość miejsc ograniczona.

XIX Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych 2019

Wystawa rzeźb Tomasza Bednarskiego

Spotkanie ze Świętym Mikołajem

8 grudnia 2019

Spotkanie ze Świętym Mikołajem - 8 grudnia 2019 r., godz. 16.00, sala widowiskowa Domu Kultury w Kozach, cena 25 zł (upominek w cenie). Bilety do nabycia w biurze Domu Kultury. Ilość miejsc ograniczona.d

Spotkanie SP9KAT w Pałacu Czeczów

29 listopada 2019

Jubileusz ZPiT Kozianie

16 listopada 2019

Jubileusz Zespołu Pieśni i Tańca KOZIANIE - 16.11.2019, godz. 18.00

Wyniki X edycji konkursu fotograficznego

Mirosław Frączek za fotografię „Drzewa umierają w ciszy”

w konkursie fotograficznym "Kozy, kozianie - zapis subiektywny" 2019

Autor: Mirosław Frączek, Praca nr 20, Opis autora: „Drzewa umierają w ciszy” – pejzaż nad stawem w koziańskim kamieniołomie.

Wernisaż wystawy - ogłoszenie wyników konkursu

11 listopada 2019

Zapraszamy na wernisaż pokonkursowej wystawy fotograficznej pt.

Konkurs fotograficzny - GŁOSOWANIE