Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd
Zajęcia w Domu Kultury
Zespoły i grupy artystyczne
Koncerty, spektakle, imprezy
Wystawy
Konkursy, przeglądy, festiwale
Koła i stowarzyszenia
Projekty
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Kalendarz

Biuletyn Informacji Publicznej
Rygory sanitarne Domu Kultury w Kozach
Polityka prywatności
Lista obsługiwanych stron (fanpage) przez Dom Kultury w Kozach
Klauzula informacyjna RODO
Aktualna jakość powietrza
Regulamin wewnętrzny
Oferta do sponsorowania

Aktualności

WAKACJE Z TAŃCEM 2020

20.-24. lipca 2020

Plakat - Studio Choreografii i Teatru Tańca MOVEMENT zaprasza na  STACJONARNY OBÓZ TANECZNY WAKACJE Z TAŃCEM 2020 20-24 lipca 2020 r. godz. 9:30-13:00 koszt: 300 zł od osoby  miejsce: Dom Kultury w Kozach   Termin zgłoszeń do 15.07.2020 r. Zapisy obowiązkowe pod numerem telefonu 507 226 384. Ilość miejsc ograniczona!   W programie: taniec, akrobatyka, trening twórczego myślenia, elementarne zadania aktorskie, balet, modern jazz, contemporary dance, physical dance, technika.

Popis uczniów MOD

Kino samochodowe w Kozach!

26 i 27 czerwca 2020

Konkurs WAKACYJNA PRZYGODA W POWIECIE BIELSKIM

Dzień Działacza Kultury

Fotografia - książka i kwiatyDziś (3.06.) uczestniczyliśmy w spotkaniu z okazji Dnia Działacza Kultury, które odbyło się w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Wilamowicach, na które zostali zaproszeni animatorzy i pracownicy instytucji kultury powiatu bielskiego. Była to nie tylko okazja do świętowania, ale również sposobność do wymiany doświadczeń i sugestii co do dalszych działań na terenie powiatu, w tym jakże nietypowym dla wydarzeń kulturalnych czasie.

Ponownie razem. Drzwi otwarte!

Logo Domu Kultury w KozachPo kilkumiesięcznej przerwie, nareszcie drzwi Domu Kultury w Kozach możemy otworzyć szerzej dla grup, stowarzyszeń i podmiotów gospodarczych. Cieszy fakt, że jest możliwość działań artystycznych, choć nadal z pewnymi rygorami. Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego od początku czerwca ruszyły zajęcia indywidualne i dla małych grup. W trosce o osoby przebywające w Domu Kultury i w porozumieniu z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną obowiązuje regulamin zawierający rygory sanitarne w związku z ryzykiem rozprzestrzeniania się koronawirusa, który dostępny jest na stronie www.domkultury.kozy.pl (kliknij i przejdź do zakładki). Jesteśmy gotowi do dalszego działania, zapraszamy i czekamy na Was w Domu Kultury w Kozach.

Dni, na które czekamy...

Zaczynamy od Bacha

 

 

Uroczyste Obchody Święta Konstytucji 3 Maja w Kozach

Maseczka Tygodnia wybrana!

Maskarada - Maseczka Tygodnia. Dziękujkemy za wspólną zabawę. Zostań w domu, Domu Kultury w Kozach online!


Dom Kultury w Kozach
43-340 Kozy
ul. Krakowska 2
tel. 33 817 42 32
e-mail: kultura@kozy.pl
All rights reserved
Copyrights 2012 DK Kozy
Wykonanie : litgraf.pl