Narodowe Święto Odzyskania Niepodległości - obchody w Kozach

Narodowe Śwęto Odzyskania Niepodległości  - obchody w Kozach   8 listopada  godz. 18.00 - Wernisaż fotograficznej wystawy pokonkursowej „Kozy Kozianie – zapis subiektywny” (galeria w Domu Kultury w Kozach)   10 listopada  godz. 9.00 - Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej   11 listopada  godz. 9.00 - Uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny (kościół w Kozach)  godz. 10.00 - Złożenie wiązanek kwiatów pod tablicami pamiątkowymi (pl. Ks. K. Kochaja)  godz. 11.00 - Bieg Niepodległości (stadion CSW Kozy)  godz. 15.00 - Ślady tamtych dni – spacer historyczny (start przy Pałacu Czeczów)

UTW zaprasza na wykłady - Listopad 2021

Koziański Uniwersytet Trzeciego Wieku  zaprasza na wykłady  - Listopad 2021     9 listopada 2021, godz. 16:30, Pałac Czeczów w Kozach  Rafał Matlak - Odnawialne źródła energii - od A do Z. Słońce , woda, wiatr - energia życia.     16 listopada 2021, godz. 16:30, Pałac Czeczów w Kozach  Jacek Kachel - Jak Bielsko z Białą się łączyło i co z tego wynikło.     23 listopada 2021, godz. 16:30, Pałac Czeczów w Kozach  Magdalena Kubica, Dariusz Biela (fortepian)  Wieczór z piosenką autorską. Zarażona poezją.     30 listopada 2021, godz. 16:30, Pałac Czeczów w Kozach  Dawid Staniek - Rzeczywistość wirtualna i rozszerzona.

9 listopada 2021

Wieczór z Kozaiańską Anegdotą

6 listopada 2021

Dom Kultury w Kozach  zaprasza na  "Wieczór z Koziańską Anegdotą",  który odbędzie się  6 listopada 2021 r. o godz. 17:00  w sali widowiskowej Domu Kultury w Kozach.   Podczas imprezy zostaną zaprezentowane między innymi prace zebrane podczas konkursu "Koziańskie Anegdoty".   Wieczór uświetni występ zespołu Brasownik.   Bezpłatne wejściówki do odbioru w biurze Domu Kultury w Kozach.

XXVI Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej

Zdjęcie - XXVI Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej

W dniu 9 listopada 2021 roku od godz. 9:00 do godz. 13:00, w Pałacu Czeczów w Kozach, odbędą się zajęcia warsztatowe z uczestnikami XXVI Konkursu Recytatorskiego Poezji Patriotycznej.

Są one dedykowane dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych, liceum oraz osobom zgłoszonym w kategorii OPEN.

Zajęcia będzie prowadził aktor Teatru Polskiego Pan Kuba Abrahamowicz.

XVII Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej odbędzie się 10 listopada
2021 r. od godz. 9:00 w sali koncertowej w Pałacu Czeczów w Kozach.

Koziańskie Anegdoty - wielki finał 2021

Recital rosyjskiej piosenki poetyckiej Lecha Dyblika - Towarzysze czas wstawać!

29 października 2021

Kojzki Kolektyw Artystyczny oraz Dom Kultury w Kozach zapraszają na Recital rosyjskiej piosenki poetyckiej Lecha Dyblika Towarzysze czas zacząć!  piątek - 29 października 2021 godz. 19:00 sala widowiskowa Domu Kultury w Kozach  Bilety w cenie 30 zł

26 października 2021

Koziański Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprasza na wykład Bartłomieja Jurzaka - Architektura ludowa na przykładzie wszi Kozy - 26 października 2021, godz. 16:30, Pałac Czeczów w Kozach. Wstęp wolny.

19 października 2021

W Parku Narodowym - Ujście Warty - historia, ludzie, przyroda

Papierowa biżuteria od ręki - warsztaty UTW

12 października 2021