WAKACJE Z TAŃCEM 2020

20.-24. lipca 2020

Plakat - Studio Choreografii i Teatru Tańca  MOVEMENT  zaprasza na   STACJONARNY OBÓZ TANECZNY  WAKACJE Z TAŃCEM 2020  20-24 lipca 2020 r.  godz. 9:30-13:00  koszt: 300 zł od osoby   miejsce: Dom Kultury w Kozach     Termin zgłoszeń do 15.07.2020 r.  Zapisy obowiązkowe pod numerem telefonu 507 226 384.  Ilość miejsc ograniczona!     W programie:  taniec, akrobatyka, trening twórczego myślenia, elementarne zadania aktorskie, balet, modern jazz, contemporary dance, physical dance, technika.

Popis uczniów MOD

Kino samochodowe w Kozach!

26 i 27 czerwca 2020

Konkurs WAKACYJNA PRZYGODA W POWIECIE BIELSKIM

Dzień Działacza Kultury

Fotografia - książka i kwiaty

Dziś (3.06.) uczestniczyliśmy w spotkaniu z okazji Dnia Działacza Kultury, które odbyło się w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Wilamowicach, na które zostali zaproszeni animatorzy i pracownicy instytucji kultury powiatu bielskiego. Była to nie tylko okazja do świętowania, ale również sposobność do wymiany doświadczeń i sugestii co do dalszych działań na terenie powiatu, w tym jakże nietypowym dla wydarzeń kulturalnych czasie.

Ponownie razem. Drzwi otwarte!

Logo Domu Kultury w KozachPo kilkumiesięcznej przerwie, nareszcie drzwi Domu Kultury w Kozach możemy otworzyć szerzej dla grup, stowarzyszeń i podmiotów gospodarczych. Cieszy fakt, że jest możliwość działań artystycznych, choć nadal z pewnymi rygorami. Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego od początku czerwca ruszyły zajęcia indywidualne i dla małych grup. W trosce o osoby przebywające w Domu Kultury i w porozumieniu z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną obowiązuje regulamin zawierający rygory sanitarne w związku z ryzykiem rozprzestrzeniania się koronawirusa, który dostępny jest na stronie www.domkultury.kozy.pl (kliknij i przejdź do zakładki). Jesteśmy gotowi do dalszego działania, zapraszamy i czekamy na Was w Domu Kultury w Kozach.

Dni, na które czekamy...

Zaczynamy od Bacha

Uroczyste Obchody Święta Konstytucji 3 Maja w Kozach

Maseczka Tygodnia wybrana!

Maskarada - Maseczka Tygodnia. Dziękujkemy za wspólną zabawę. Zostań w domu, Domu Kultury w Kozach online!