Szopka Roku 2020 wybrana!

Wyniki XX Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych 2020  Tegoroczna edycja konkursu przeniosła się całkowicie w świat Internetu. Do konkursu zgłoszono tym razem 24 prace w wykonaniu 36 autorów. Organizatorzy, jak i Jury zachwyciło się mnogością pomysłów i technik wykonawczych nadesłanych prac, spośród nich w formie głosowania wyróżniło 10 miejsc i przyznało tytuł Szopki Roku 2020.   Wyniki konkursu:   Miejsce X przyznano pracy nr 13 autorstwa Łukasza Zawiślaka, IX miejsce pracy nr 5 – Dominiki Szeligi, VIII miejsce pracy nr 14 autorstwa Mai Nycz i Marty Nycz, VII miejsce przyznano zbiorowej pracy nr 19 – autorstwa Judyty, Macieja, Magdaleny i Mateusza Moskalów, miejsce VI trafiło do Zofii Oczko za pracę nr 24, V miejsce przyznano pracy nr 22, którą wykonała Wiktoria Rasała wraz z dziadkiem Andrzejem Drozdem, IV miejsce otrzymała praca nr 3 w wykonaniu Bogumiły Kamyszek, III miejsce przyznano pracy nr 1 autorstwa Agnieszki Dembończyk, II miejsce za pracę nr 2, którą wykonał Arkadiusz Boczek, I miejsce przyznano pracy nr 18 wykonanej przez Mateusza i Bartosza Gmaj, z kolei tytuł Szopki Roku 2020 przyznano pracy nr 10, którą wykonali Julia Stwora i Wojciech Stwora.   Ponadto na stronie konkursu w serwisie Facebook odbyło się głosowanie, w którym internetowa publiczność przyznała Nagrodę Internautów szopce bożonarodzeniowej wykonanej przez Arkadiusza Boczka (praca nr 2).   Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za liczny udział w konkursie.   Organizatorzy życzą wszystkim uczestnikom konkursu wszystkiego dobrego, zdrowia, radości, oraz spełnienia marzeń w nadchodzącym Nowym 2021 Roku.   Informujemy, że wręczenie nagród i dyplomów nastąpi po Nowym Roku w Domu Kultury w Kozach, o czym uczestnicy zostaną poinformowani w wiadomości e-mail.

KOMUNIKAT

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku
z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. poz. 2316).

Przedłuża się do dnia 17 stycznia 2021 r. zawieszenie działalności Domu Kultury w Kozach w zakresie organizowanych przez Dom Kultury w Kozach imprez, spotkań, zebrań, zajęć grupowych, warsztatów oraz form pokrewnych niezwiązanych z przygotowywaniem wydarzeń artystycznych.

Zapowiedź filmu pt. LATAWCE NAD KOZAMI

Zapowiedź sentymentalnej podróży w czasie...
"Latawce nad Kozami" - film dokumentalny
Premiera filmu: 24 grudnia 2020

KOMUNIKAT

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 26 listopada 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. poz. 2091) przedłuża się do dnia 27 grudnia 2020 r. zawieszenie działalności Domu Kultury w Kozach w zakresie organizowanych przez Dom Kultury w Kozach imprez, spotkań, zebrań, zajęć grupowych, warsztatów oraz form pokrewnych niezwiązanych z przygotowywaniem wydarzeń artystycznych.
Zajęcia, które są elementem przygotowania do wydarzenia artystycznego odbywają się bez istotnych zmian (zachowanie zasad bezpieczeństwa sanitarnego).
Zajęcia, które nie są powiązane z przyszłym wydarzeniem artystycznym nie mogą być realizowane i ulegają zawieszeniu (np. kurs tańca, gimnastyka dla seniorów).
Podmioty współpracujące w zakresie działalności kulturalnej winny jasno określić cel swojego działania i jeśli nie wiążą swojej działalności z przygotowaniem przyszłego wydarzenia artystycznego winny zawiesić lub zmienić na online formę pracy.
Podmioty korzystające z pomieszczeń do innej niż działalność kulturalna winny postępować wg przepisów dotyczących ich branży.

Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych 2020

Plakat - XX Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych 2020 - plakat

Wyniki konkursu fotograficznego KOZY, KOZIANIE - ZAPIS SUBIEKTYWNY 2020

XXIV Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej 2020

„Naród, który traci pamięć,
traci sumienie”
Zbigniew Herbert

XXIV Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej 2020

10 XI 2020 r.

sala widowiskowa w Kozach

W trosce o zachowanie w świadomości ludzi, a przede wszystkim dzieci i młodzieży,
szacunku do literatury patriotycznej
oraz ukazania wartości patriotycznych jako norm postępowania, ogłaszamy
XXIV Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej 2020.

KOMUNIKAT

Informujemy, że z racji objęcia „Żółtą strefą” obszaru Polski, w Domu Kultury w Kozach uległy zmianie limity osób korzystających z niektórych form działania.

W trakcie widowisk (spektakli, koncertów): sala widowiskowa Domu Kultury w Kozach może gościć 62 widzów, sala koncertowa w Pałacu Czeczów 17 osób.

Pozostałe zasady nie ulegają zmianie i określone są w regulaminie realizacji zajęć artystycznych na terenie Domu Kultury w Kozach: Rygory sanitarne Domu Kultury w Kozach (zajęcia odbywają się zgodnie z harmonogramem i zgodnie z przyjętymi obostrzeniami).
Prosimy o śledzenie bieżących informacji na stronie internetowej Domu Kultury w Kozach oraz Facebook.
Zasady dotyczące innych form działania: www.gov.pl

Papierowa wyobraźnia - wystawa twórczości Jacka Kućki

Plakat - PAPIEROWA WYOBRAŹNIA - wystawa twórczości Jacka Kućki - WERNISAŻ ONLINE

Chór zaprasza do zespołu!

Zapraszamy wszystkich chętnych na próby zespołu! Próby odbywają się w czwartki, o godz. 18:00-19:30 w Pałacu Czeczów w Kozach. Przyjdź, posłuchaj, spróbuj, śpiewaj i zostań z nami!!! Szczególnie czekamy na głosy męskie!!!