Wyniki konkursu fotograficznego Kozy, kozianie - zapis subiektywny 2021

8 listopada 2021 r. podczas wernisażu wystawy fotograficznej, nastąpiło ogłoszenie wyników corocznego konkursu ''Kozy, kozianie - zapis subiektywny'' organizowanego przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Gminy Kozy przy ścisłej współpracy z Domem Kultury w Kozach oraz w ramach zadania publicznego wspieranego przez Gminę Kozy.

Odnajdywanie ciekawych miejsc i osób w naszej miejscowości stanowi duże wyzwanie i nie jest prostym zadaniem. Tym bardziej gratulujemy wszystkim autorom pomysłów i bardzo ciekawych ujęć.

Ośmiu autorów złożyło trzynaście prac, które zostały ocenione przez dwunastoosobowe jury.

Zdecydowanym zwycięzcą tegorocznej edycji konkursu została praca nr 4 pt. „Zmrożony Wilczy Staw” autorstwa Dawida Zawiły /zgromadziła 92 punkty na 120 możliwych/.

Drugie miejsce zajęła praca nr 10 pt. ''Buszowanie w rzepaku'' - Mirosława Frączka /75 punktów/.

Trzecie miejsce zdobyła praca nr 13 pt. ''Dziecięca ciekawość świata'' wykonana przez Monikę Synowiecką /63 punkty/.

Jury przyznało również pięć wyróżnień. Oto one: praca nr 5 - Jacek Serbinowski, praca nr 9 - Marta Kowalczyk, praca nr 11 - Mirosław Frączek, praca nr 2 - Bartek Hałat oraz praca nr 3 - Dawid Zawiła.

W głosowaniu internautów zwyciężyła praca nr 9 stanowiąca serię 3 zdjęć pt. „Pod chmurami, nad chmurami czy w chmurach...?” autorstwa Marty Kowalczyk.
Gratulujemy.

Wszystkim bez wyjątku dziękujemy za udział i utrwalanie naszej miejscowości na fotografiach. W tym roku szczególnym ''wzięciem'' cieszył się Wilczy Staw - miejsce przeurocze i ze swoim klimatem.

W związku z 20-leciem założenia Stowarzyszenia zostały wręczone specjalne nagrody i pamiątki uczestnikom konkursu.