Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd
Zajęcia w Domu Kultury
Zespoły i grupy artystyczne
Koncerty, spektakle, imprezy
Wystawy
Konkursy, przeglądy, festiwale
Koła i stowarzyszenia
Projekty
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Kalendarz

Biuletyn Informacji Publicznej
Rygory sanitarne Domu Kultury w Kozach
Deklaracja dostępności
Polityka prywatności
Lista obsługiwanych stron (fanpage) przez Dom Kultury w Kozach
Klauzula informacyjna RODO
Aktualna jakość powietrza
Regulamin wewnętrzny
Oferta do sponsorowania

Aktualności

Wyniki konkursu fotograficznego Kozy, kozianie - zapis subiektywny 2021


8 listopada 2021 r. podczas wernisażu wystawy fotograficznej, nastąpiło ogłoszenie wyników corocznego konkursu ''Kozy, kozianie - zapis subiektywny'' organizowanego przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Gminy Kozy przy ścisłej współpracy z Domem Kultury w Kozach oraz w ramach zadania publicznego wspieranego przez Gminę Kozy.


Odnajdywanie ciekawych miejsc i osób w naszej miejscowości stanowi duże wyzwanie i nie jest prostym zadaniem. Tym bardziej gratulujemy wszystkim autorom pomysłów i bardzo ciekawych ujęć.


Ośmiu autorów złożyło trzynaście prac, które zostały ocenione przez dwunastoosobowe jury.


Zdecydowanym zwycięzcą tegorocznej edycji konkursu została praca nr 4 pt. „Zmrożony Wilczy Staw” autorstwa Dawida Zawiły /zgromadziła 92 punkty na 120 możliwych/.


Drugie miejsce zajęła praca nr 10 pt. ''Buszowanie w rzepaku'' - Mirosława Frączka /75 punktów/.


Trzecie miejsce zdobyła praca nr 13 pt. ''Dziecięca ciekawość świata'' wykonana przez Monikę Synowiecką /63 punkty/.


Jury przyznało również pięć wyróżnień. Oto one: praca nr 5 - Jacek Serbinowski, praca nr 9 - Marta Kowalczyk, praca nr 11 - Mirosław Frączek, praca nr 2 - Bartek Hałat oraz praca nr 3 - Dawid Zawiła.


W głosowaniu internautów zwyciężyła praca nr 9 stanowiąca serię 3 zdjęć pt. „Pod chmurami, nad chmurami czy w chmurach...?” autorstwa Marty Kowalczyk.
Gratulujemy.


Wszystkim bez wyjątku dziękujemy za udział i utrwalanie naszej miejscowości na fotografiach. W tym roku szczególnym ''wzięciem'' cieszył się Wilczy Staw - miejsce przeurocze i ze swoim klimatem.


W związku z 20-leciem założenia Stowarzyszenia zostały wręczone specjalne nagrody i pamiątki uczestnikom konkursu.
Dom Kultury w Kozach
43-340 Kozy
ul. Krakowska 2
tel. 33 817 42 32
All rights reserved
Copyrights 2012 DK Kozy
Wykonanie : litgraf.pl