Zarażona Poezją - Wieczór z piosenką autorską Magdaleny Kubicy

23 i 26 listopada 2021

Zapraszamy na  Wieczór z piosenką autorską  Magdaleny Kubicy  ZARAŻONA POEZJĄ     przy fortepianie - Dariusz Biela  prowadzenie Wojciech Rusztyn   Pałac Czeczów w Kozach  wtorek, 23 listopada 2021, godz. 16:30  piątek, 26 listopada 2021, godz. 18:30     Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona.  Bezpłatne wejściówki do odbioru w biurze Domu Kultury w Kozach, ul. Krakowska 2.

Zapraszamy na

Wieczór z piosenką autorską

Magdaleny Kubicy

ZARAŻONA POEZJĄ

przy fortepianie - Dariusz Biela

prowadzenie - Wojciech Rusztyn

Pałac Czeczów w Kozach

wtorek, 23 listopada 2021, godz. 16:30

piątek, 26 listopada 2021, godz. 18:30

Magdalena Kubica – żona, mama, miłośniczka gór, teatru i czarnego kundla. Zawodowo radca prawny. W wolnych chwilach pisze wiersze, opowiadania i teksty piosenek. Nieporadnie stworzone melodie oddaje w ręce Darka, by stały się prawdziwą muzyką. Przechorowała covida, choć od lat zarażona jest poezją.

Dariusz Biela – młody i niezwykle uzdolniony kompozytor i akompaniator. Romantyk totalny. O sobie mówi: Na fortepianie gram od 19 lat same smutne piosenki, choć to mało marketingowe. Lubię się pośmiać, tak samo jak dłuższą chwilę milczeć. A pomiędzy śmiechem i milczeniem gra – w ulubionych tonacjach moll.

Wojciech Rusztyn – człowiek życzliwy Magdzie i Darkowi. Elegant. Zawodowo również życzliwy – urzędnik. W naszym wieczorze – prowadzący, organizator sceny i aktor, bo Wojciech w duszy zawsze jest aktorem.

Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona.

Bezpłatne wejściówki do odebioru w biurze Domu Kultury w Kozach, ul. Krakowska 2.