Konwersja cyfrowa domów kultury

Plakat - Tutaj realizowany jest projekt grantowy KONWERSJA CYFOWA DOMÓW KULTURY dofinansowana z Funduszu Europejskiego, którego operatorem jest Narodowe Centrum Kultury.     W ramach projektu zostanie stworzona platforma cyfrowa umożliwiająca kontakt i powiązanie koziańskich interesariuszy kultury (lokalnych liderów, twórców, animatorów, instruktorów, uczestników zajęć edukacji kulturalnej, odbiorców oferty kulturalnej). Platforma w formie wyspecjalizowanej strony internetowej zostanie wsparta zakupem środków technicznych umożliwiających bezpieczne, nieprzerwane prowadzenie działań animacyjnych, edukacji kulturalnej oraz realizacji wydarzeń. Nowe środki techniczne oraz szkolenie obsługujących platformę pozwolą na realizację działań twórczych, stworzą nowy kanał komunikacji oraz umożliwią zarchiwizowanie materiałów związanych z lokalną kulturalną w formie zapewniającej łatwy dostęp w tym osobom z niepełnosprawnościami.

Dom Kultury w Kozach realizje projekt grantowy "Konwersja cyfrowa domów kultury" dofinansowana z Funduszu Europejskiego, którego operatorem jest Narodowe Centrum Kultury.