ZAPRASZAMY DO ORKIESTRY!!!

Oferta zajęć  Młodzieżowej Orkiestry Dętej - nauka gry na instrumentach dętych i perkusyjnych dla obecnych i nowych uczniów Nauka gry na instrumentach dętych i perkusyjnych prowadzona jest dla kandydatów do Młodzieżowej Orkiestry Dętej. Uzależniona jest m.in. od zapotrzebowania orkiestry, dostępności instrumentu oraz godzin instruktorskich. Lekcja gry na instrumencie trwa jedną godzinę zegarową (60 minut) dla osób zaawansowanych  - dopłata za lekcje 80 zł - opłata za miesiąc lub pół godziny (30 minut) dla osób początkujących – dopłata za lekcje 40 zł - opłata za miesiąc. Ze względu na ograniczoną ilość instrumentów do wypożyczenia, mile widziany własny.  Ponadto: - teoria muzyki – zajęcia nieodpłatne dla uczniów i muzyków zespołu - zajęcia w sekcjach instrumentalnych – zajęcia nieodpłatne dla uczniów i muzyków zespołu - próby zespołu – praca nad repertuarem koncertowym  DOŁĄCZ DO NAS I GRAJ Z NAMI! Gwarantujemy muzykowanie w miłej atmosferze, koncerty, wyjazdy i dobrą zabawę.  SPOTKANIE ORGANIZACYJNE: piątek – 17 IX 2021, godz. 18:00 sala widowiskowa Domu Kultury w Kozach ul. Krakowska 2 Zapraszamy rodziców i opiekunów obecnych oraz przyszłych uczniów.  Szczegółowe informacje i zapisy w biurze Domu Kultury w Kozach, tel. 338174232.

Oferta zajęć
Młodzieżowej Orkiestry Dętej

Ponadto:
- teoria muzyki – zajęcia nieodpłatne dla uczniów i muzyków zespołu
- próby zespołu – praca nad repertuarem koncertowym

DOŁĄCZ DO NAS I GRAJ Z NAMI!

Gwarantujemy muzykowanie w miłej atmosferze,

koncerty, wyjazdy i dobrą zabawę.

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE:
piątek – 17 IX 2021, godz. 18:00
sala widowiskowa Domu Kultury w Kozach
Zapraszamy rodziców i opiekunów obecnych oraz przyszłych uczniów.

Szczegółowe informacje i zapisy w biurze Domu Kultury w Kozach, tel. 338174232.