Międzynarodowy Dzień Tańca

29 kwietnia to obchodzone pod auspicjami UNESCO międzynarodowe święto ludzi pasjonujących się tańcem. Ta niecodzienna data nawiązuje do dnia chrztu postaci znanej ludziom tańca francuskiego tancerza i choreografa Jeana-Georges'a Noverre'a (1727-1810).
Specjalne na tę okazję Sara Handzlik wraz z grupa taneczną RootArt przygotowała etiudę taneczną, którą zaprezentowała w internecie (kanał Youtube Domu Kultury w Kozach). Ten wycinek umiejętności to tylko przedsmak tego co zobaczą widzowie na Ogólnopolskim Turnieju Tańca „Revolution of Dance” oraz Beskidiana Dance Cup 2021.
Przypomnijmy: Sara i RootArt to utytułowani tancerze, w marcu grupa zdobyła 1 miejsce w Astra Dance Cup, a liderka zdobyła 2 miejsce w ArtClipDance.