Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd
Zajęcia w Domu Kultury
Zespoły i grupy artystyczne
Koncerty, spektakle, imprezy
Wystawy
Konkursy, przeglądy, festiwale
Koła i stowarzyszenia
Projekty
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Kalendarz

Biuletyn Informacji Publicznej
Rygory sanitarne Domu Kultury w Kozach
Deklaracja dostępności
Polityka prywatności
Lista obsługiwanych stron (fanpage) przez Dom Kultury w Kozach
Klauzula informacyjna RODO
Aktualna jakość powietrza
Regulamin wewnętrzny
Oferta do sponsorowania

Aktualności

Międzynarodowy Dzień Tańca

29 kwietnia to obchodzone pod auspicjami UNESCO międzynarodowe święto ludzi pasjonujących się tańcem. Ta niecodzienna data nawiązuje do dnia chrztu postaci znanej ludziom tańca francuskiego tancerza i choreografa Jeana-Georges'a Noverre'a (1727-1810).
Specjalne na tę okazję Sara Handzlik wraz z grupa taneczną RootArt przygotowała etiudę taneczną, którą zaprezentowała w internecie (kanał Youtube Domu Kultury w Kozach). Ten wycinek umiejętności to tylko przedsmak tego co zobaczą widzowie na Ogólnopolskim Turnieju Tańca „Revolution of Dance” oraz Beskidiana Dance Cup 2021.
Przypomnijmy: Sara i RootArt to utytułowani tancerze, w marcu grupa zdobyła 1 miejsce w Astra Dance Cup, a liderka zdobyła 2 miejsce w ArtClipDance.


Dom Kultury w Kozach
43-340 Kozy
ul. Krakowska 2
tel. 33 817 42 32
All rights reserved
Copyrights 2012 DK Kozy
Wykonanie : litgraf.pl