KOMUNIKAT

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 11 lutego 2021 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. poz. 267).

Do dnia 28 lutego 2021 roku dopuszcza się prowadzenie działalności Domu Kultury w Kozach w zakresie organizowanych przez Dom Kultury w Kozach imprez, spotkań, zebrań, zajęć grupowych, warsztatów oraz form pokrewnych związanych z przygotowywaniem i realizacją wydarzeń artystycznych pod następującymi warunkami:
1. udostępnienia widzom lub słuchaczom co drugiego miejsca na widowni,
z tym że nie więcej niż 50% liczby miejsc, w przypadku braku wyznaczonych miejsc na widowni przy zachowaniu odległości 1,5 m pomiędzy widzami lub słuchaczami;
2. zapewnienia, aby widzowie lub słuchacze realizowali nakaz zakrywania ust i nosa, zapewnienia, aby widzowie lub słuchacze nie spożywali napojów lub posiłków.

Podmioty korzystające z pomieszczeń do innej niż działalność kulturalna winny postępować wg przepisów dotyczących ich branży.