KOMUNIKAT

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku
z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. poz. 2316) oraz zmianami (Dz.U. 2021r. poz. 91).

Przedłuża się do dnia 31 stycznia 2021 r.

zawieszenie działalności Domu Kultury w Kozach

w zakresie organizowanych przez Dom Kultury w Kozach

imprez, spotkań, zebrań, zajęć grupowych, warsztatów

oraz form pokrewnych niezwiązanych

z przygotowywaniem wydarzeń artystycznych.

Zajęcia, które są elementem przygotowania do wydarzenia artystycznego odbywają się bez istotnych zmian (zachowanie zasad bezpieczeństwa sanitarnego). Zajęcia, które nie są powiązane z przyszłym wydarzeniem artystycznym nie mogą być realizowane i ulegają zawieszeniu (np. kurs tańca, gimnastyka dla seniorów).

Podmioty współpracujące w zakresie działalności kulturalnej winny jasno określić cel swojego działania i jeśli nie wiążą swojej działalności z przygotowaniem przyszłego wydarzenia artystycznego winny zawiesić lub zmienić na online formę pracy.

Podmioty korzystające z pomieszczeń do innej niż działalność kulturalna winny postępować wg przepisów dotyczących ich branży.