KOMUNIKAT

Informujemy, że z racji objęcia „Żółtą strefą” obszaru Polski, w Domu Kultury w Kozach uległy zmianie limity osób korzystających z niektórych form działania.

W trakcie widowisk (spektakli, koncertów): sala widowiskowa Domu Kultury w Kozach może gościć 62 widzów, sala koncertowa w Pałacu Czeczów 17 osób.

Pozostałe zasady nie ulegają zmianie i określone są w regulaminie realizacji zajęć artystycznych na terenie Domu Kultury w Kozach: Rygory sanitarne Domu Kultury w Kozach (zajęcia odbywają się zgodnie z harmonogramem i zgodnie z przyjętymi obostrzeniami).
Prosimy o śledzenie bieżących informacji na stronie internetowej Domu Kultury w Kozach oraz Facebook.
Zasady dotyczące innych form działania: www.gov.pl