BAJKOWA NOC - Letnie Kino Plenerowe

17 lipca 2020

Ruszamy z przygotowaniami do dzisiejszego seansu w parku dworskim :-)
Mamy nadzieję, że pogoda nie pokrzyżuje nam planów

i pozwoli miło spędzić dzisiejszą "Bajkową Noc",

na którą serdecznie zapraszamy.
Dla większej wygody i komfortu zostaną rozstawione ławki dla widzów.

Szczegółowy program Wydarzenia:
- godz. 20:00 – otwarcie bramek, wejście Uczestników, zajęcie przez Uczestników miejsc wskazanych przez obsługę techniczną,
- godz. 20:30 – rozpoczęcie emisji reklam, dodatków,
- godz. 21:00 – rozpoczęcie seansu.
- Przewidywany koniec seansu o godz. 22:00.

Przypominamy, że Uczestnicy wydarzenia zobowiązani są

do zakrywania ust i nosa oraz zachowaniu bezpiecznych odległości.

Szczegółowy regulamin wydarzenia dostępny na stronie:

www.domkultury.kozy.pl/aktualnosci/art/791/

Dom Kulturyw Kozach wraz ze Studiem Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej

zapraszają na

BAJKOWĄ NOC - LETNIE KINO PLENEROWE

w piątek, 17 lipca 2020 r.

w parku dworskim w Kozach

wstęp wolny

W programie: "ŚWIAT BOLKA I LOLKA"

Zabierz z sobą koc!  :-)

W razie deszczowej pogody Wydarzenie zostanie przeniesiony na 19 lipca 2020 r.

Szczegółowy program Wydarzenia:

godz. 20:30 – rozpoczęcie emisji reklam, dodatków,

godz. 21:00 – rozpoczęcie seansu.

Przewidywany koniec seansu o godz. 22:00.

Regulamin Wydarzenia – „Bajkowa Noc” – letnie kino plenerowe

1. Organizatorem wydarzenia jest Dom Kultury w Kozach z siedzibą przy ul. Krakowskiej 2, 43-340 Kozy.

2. Miejscem wydarzenia jest wydzielony przez Organizatora obszar na terenie parku dworskiego w Kozach.

3. Wydarzenie pn. „Bajkowa Noc” – letnie kino plenerowe działa w okresie wakacyjnym.

4. Seanse będą wyświetlane w podanych przez Organizatora terminach. Informacje na temat terminów dostępne są na plakatach, stronie internetowej Organizatora – www.domkultury.kozy.pl oraz na www.facebook.com/domkulturykozy.

5. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminów seansów.

6. Organizator nie stawia ograniczeń wiekowych dla uczestników pokazu, jednakże zastrzega, że dzieci i młodzież poniżej 15. roku życia mogą w pokazie uczestniczyć tylko pod opieką osoby dorosłej.

7. Seanse plenerowe są bezpłatne.

8. Organizator nie zapewnia miejsc siedzących dla wszystkich uczestników. Uczestnicy seansów mogą przynieść własne koce, karimaty, siedziska.

9. W trakcie pokazu obowiązuje zakaz palenia tytoniu oraz spożywania napojów alkoholowych.

10. Wszyscy uczestnicy Wydarzenia są zobowiązani zachowywać się kulturalnie.

11. Zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego widzowie zobowiązani są pozostawać w bezpiecznej od siebie odległości. Uczestnicy zobowiązani są zająć obszar wskazany przez obsługę techniczną Wydarzenia.

12. Każdy z widzów przed, w trakcie, jak również po pokazie, musi pozostać na wyznaczonym miejscu. Dopuszczalny jest tylko i wyłącznie ruch pieszy w przypadku konieczności skorzystania z toalety (regularnie odkażanej i wyposażonej w płyn do dezynfekcji rąk - umożliwienie dezynfekcji rąk przed i po wyjściu z toalety). W przypadku kolejki do sanitariatów osoby muszą zachować 2-metrowy dystans od siebie. Liczba osób w sanitariacie jednoczasowo odpowiada połowie urządzeń przeznaczonych do skorzystania.

13. Widzowie są zobowiązani do zakrywania ust i nosa maseczką lub przyłbicą ochronną przez cały okres przebywania w obszarze Wydarzenia.

14. Każdy Uczestnik przy wejściu na teren Wydarzenia (za zgodą) będzie poddany bezdotykowemu mierzeniu temperatury, przeprowadzanemu przez obsługę techniczną. W przypadku stwierdzania u któregoś z Uczestników temperatury powyżej 37 stopni Celsjusza, osoba taka nie będzie wpuszczona na teren Wydarzenia.

15. Organizator zastrzega sobie prawo wykonywania nagrań filmowych oraz wykonywania zdjęć na potrzeby promocyjne Wydarzenia. Uczestnictwo w Wydarzeniu skutkuje wyrażeniem zgody na wykorzystanie wizerunku uczestników w mediach elektronicznych, drukowanych i społecznościowych.

16. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nieszczęśliwe wypadki podczas trwania Wydarzenia, za zniszczenie lub zagubienie własności Uczestników, jak również szkody poczynione przez Uczestnika podczas pobytu w Wydarzeniu.

17. Na terenie, na którym odbywa się Wydarzenie, może być użyty system monitoringu, pozwalający na rejestrację za pomocą urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk przebiegu Wydarzenia, a w szczególności zachowania osób w niej uczestniczących.

18. Osoby łamiące postanowienia niniejszego Regulaminu będą usuwane z obszaru Wydarzenia.

19. Wzięcie udziału w Wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.