Maskarada!

MASKARADA!

W nawiązaniu do tradycji maski śmierguśniczej

i zaleceń Ministerstwa Zdrowia

zapraszamy do wspólnej, tygodniowej zabawy w formie konkursu na Facebook'u.

Prześlij nam swoje zdjęcie w maseczce (sugerujemy selfie) na Messenger Domu Kultury w Kozach (do godziny 23:59 każdego dnia).

Zdjęcia zostaną umieszczone w albumie Maseczka Dnia – dzień 1. (czwartek i kolejne dni), gdzie Internauci będą mogli przeglądać, komentować i głosować poprzez reakcje i polubienia.

Najciekawsze, najzabawniejsze, najbardziej kreatywne, budzące najwięcej reakcji w formie polubień, zostanie Maseczką Dnia i uzyska wyróżnienie przez zamieszczenie jako zdjęcie w tle strony Domu Kultury w Kozach.

Siedem kolejnych wyróżnień zawalczy o tytuł Maseczki Tygodnia!
Siedem Maseczek Dnia zostanie zamieszczonych w albumie Maseczka Tygodnia, gdzie Internauci wybiorą najciekawszą.

Do autora zdjęcia Maseczki Tygodnia trafi nagroda niespodzianka!

Wzięcie udziału w konkursie jest jednoznaczne z zezwoleniem na dalszą publikację zgłoszonych zdjęć w mediach społecznościowych przez Dom Kultury w Kozach.

Jednocześnie informujemy, że konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany, ani przeprowadzany przez serwis Facebook, ani z nim związany.

Baw się razem z nami każdego dnia!