Głosowanie Internautów w konkursie pisanek

Według regulaminu:

OCENA PRAC:

Ocena jury konkursowego.
Ocena prac zostanie dokonana przez powołane przez Organizatora Jury.
Jury przyznaje wyróżnienia i nagrody oraz tytuł Pisanki Roku 2020.
Werdykt Jury jest ostateczny.

Głosowanie internautów.
Prace zostaną zamieszczone przez Organizatora na stronie serwisu Facebook pod adresem: Konkurs na Koziańską Pisankę Wielkanocną, w albumie o nazwie „Konkurs na Koziańską Pisankę Wielkanocną 2020” i opatrzone numerem konkursowym, imieniem i nazwiskiem oraz wiekiem autora, gdzie będą oceniane przez Internautów poprzez „polubienie” pracy. „Polubienia” prac zostaną zliczone z dniem 3 kwietnia 2020 r. o godz. 19:00. Autor pracy, która otrzyma największą ilość „polubień” otrzyma Nagrodę Internautów.

Jednocześnie Organizator informuje, iż Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany, ani przeprowadzany przez serwis Facebook, ani z nim związany.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w niedzielę, 5 kwietnia 2020 r. Wyniki zostaną podane na stronie Konkurs na Koziańską Pisankę Wielkanocną oraz na stronie Domu Kultury w Kozach: www.domkultury.kozy.pl.

Osoby wyróżnione w tym konkursie otrzymają nagrody rzeczowe i dyplomy. Nagrody zostaną wręczone po uzgodnieniu terminu z Organizatorami.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W GŁOSOWANIU!!!

www.facebook.com/pg/KozianskaPisankaWielkanocna

Zdjęcia poszczególnych prac w dużej rozdzielczości można zobaczyć tutaj (kliknij)