Bezpłatny kurs komputerowy dla 65+

Ruszamy z trzecią edycją zajęć komputerowych dla osób 65+. Pierwsze spotkanie dla uczestników planujemy 31 stycznia. Uczestnicy zdobędą wiedzę w zakresie obsługi komputera i umiejętności bezpiecznego wykorzystania w codziennym życiu. Kurs będzie trwał ok 3 miesiące, a po jego zakończeniu uczestnik otrzymuje tablet na własność.

Zapisy osób chętnych, które ukończyły 65 lat przyjmowane są codziennie w Domu Kultury w Kozach (osobiście lub telefonicznie 338 174 232).