Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd
Zajęcia w Domu Kultury
Zespoły i grupy artystyczne
Koncerty, spektakle, imprezy
Wystawy
Konkursy, przeglądy, festiwale
Koła i stowarzyszenia
Projekty
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Kalendarz

Biuletyn Informacji Publicznej
Polityka prywatności
Lista obsługiwanych stron (fanpage) przez Dom Kultury w Kozach
Klauzula informacyjna RODO
Aktualna jakość powietrza
Regulamin wewnętrzny
Oferta do sponsorowania

Aktualności

KozyNostra Rock Fest

Zapraszamy na pierwszą edycję KozyNostra Rock Fest!
Na terenie festiwalu będą dostępne budki z jedzeniem oraz napojami procentowymi i nie tylko.
Wstęp wolny!

 

Zagrają:

 

Venflon
Venflon prężnie działa od 2003 roku. Przez ten czas zespół przeszedł cztery zmiany składu, wypuścił sześć wydawnictw (z czego dwa to płyty długogrające), zagrał kilkaset żywiołowych koncertów na terenie całej Polski zarówno na największych scenach (Juwenalia UW 2005, Hunterfest 2007, Ursynalia 2008, Ursynalia 2013) jak i w najmniejszych, klimatycznych salach. Zwyciężał i zdobywał wyróżnienia w wielu konkursach/przeglądach dla zespołów nie posiadających kontraktu płytowego. Wielokrotnie pokazywał się w radiu i telewizji.
Muzyka Venflonu to nowoczesny, melodyjny metal z wpływami grunge’u i stonera. Szerszej publiczności dał się poznać podczas 3-ej edycji programu "Must Be The Music. Tylko Muzyka" (doszedł do półfinału), występowi w programie "Kuba Wojewódzki" oraz w "Teleexpressie".

 

More Than Less
More Than Less powstał w 2013 roku po przekształceniu pobocznych projektów w jedną, spójną muzyczną całość.
Muzyka zespołu to mieszanka cięższych i melodyjnych rockowych klimatów. Nie brakuje w niej eksperymentalnych połączeń stylów odbiegających od typowo przesterowanych brzmień.
Jednym z osiągnięć zespołu jest zajęcie 3 miejsca w przeglądzie ROCKOSZ 2017.
Zespół ma na koncie dwie EP'ki: "Valley of Greed" z 2013 roku oraz "Fragile" z 2017 roku. Do utworu "Army of People" z EP'ki "Fragile" został nakręcony profesjonalny teledysk.

 

FreeTrip
Zespół FreeTrip został założony w roku 2012. Tworzy go czterech ambitnych muzyków, a gatunek jaki wykonują to Rock Alternatywny.
Kapela ma na swoim koncie dwa studyjne albumy: "Pain" wydany w 2015 roku i całkiem świeża "Chemia" wydana 15.12.2018 roku.
Zespół zagrał sporą ilość koncertów, na których dzielił scenę z kapelami takimi jak Luxtorpeda,Trzynasta w Samo Południe, Koniec Świata, Dzioło, Leniwiec, Farben Lehre i wieloma innymi zespołami.
Ostatni sukces zespołu to zajęcie drugiego miejsca w Turbo Topie Antyradia piosenką "Kac".

 

Jimmy Esposito
Jimmy Esposito to zespół, który w obecnym składzie gra od 2013 roku. Początkowo Damian – bass, Tomek – gitara oraz Maciej – perkusja, zaczęli tworzyć własną muzykę w Czechowicach-Dziedzicach. Później do zespołu dołączył Michał.
Wspólna pasja do ciężko i brudno brzmiących nagrań inspirowała ich do pisania własnych kawałków. Powstały proste, mocne i dające kopa utwory. Nie było planu i przepisu na muzykę, która powstawała. Michał swym wokalem dopełnił i nadał ostatecznego szlifu. Założeniem było, żeby kawałki wychodziły z nich samych podczas tworzenia.
Zespół lubi określać swoją muzykę jako fuzję grunge, metalu i hard core.
W listopadzie 2016 Jimmy zarejestrował w studiu nagraniowym trzy utwory.
W 2018 roku dostali się jako jeden z pięciu zespołów do ROCK MAY FESTIVAL oraz zdobyli nagrodę burmistrza Pszczyny na Żubrowisku, dzięki czemu zagrali koncert finałowy z takimi kapelami jak: Nocny Kochanek i Organek.

 

District D
Zespół założony został w Bielsku-Białej w 2018 roku przez grupę otwartych ludzi o różnorodnych gustach muzycznych, co uczyniło gatunek zespołu dosyć niespotykanym.
District D ma na swoim koncie liczne koncerty w okolicznych wydarzeniach, również charytatywnych.
Obecnie zespół pracuje nad obszernym materiałem na swoją debiutancką płytę.

 

Walimy w kocioł - warsztaty perkusyjne dla dorosłych
Formacja WALIMY W KOCIOŁ wykonuje pokazy perkusyjne zapierający dech w piersiach.
Dom Kultury w Kozach
43-340 Kozy
ul. Krakowska 2
tel. 33 817 42 32
e-mail: kultura@kozy.pl
All rights reserved
Copyrights 2012 DK Kozy
Wykonanie : litgraf.pl