Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd
Magiel Kultury
Zajęcia w Domu Kultury
Zespoły i grupy artystyczne
Koncerty, spektakle, imprezy
Konkursy, przeglądy, festiwale
Koła i stowarzyszenia
Projekty
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Kalendarz

Biuletyn Informacji Publicznej
Klauzula informacyjna RODO
Aktualna jakość powietrza
Regulamin wewnętrzny
Oferta do sponsorowania

Aktualności

Spektakl iluzji Kx

marzec 2019

 

 

ZOBACZ PLAKAT

 

Kx, czyli Jakub Witkowski
Jednym z wyróżnionych podczas ostatniej edycji Promocji Młodych Talentów jest Jakub Witkowski.
Pokazał się jurorom oraz publiczności w dwóch zupełnie różnych odsłonach – jako iluzjonista i jako filmowiec. Na co dzień Kuba rozwija oba swoje talenty. Prowadzi kanały w serwisie You Tube, reżyseruje, kręci oraz montuje filmy i jednocześnie zwykle w nich gra. Uczestniczy w zajęciach filmowych i teatralnych. Jakby tego było mało – zajmuje się przecież jeszcze iluzją…

I właśnie w tej dziedzinie podczas ostatniej PMT został wyróżniony szczególnie – zorganizuje w Domu Kultury swój pierwszy duży pokaz iluzji. Ale jak sam Kx (bo taki obrał pseudonim artystyczny) podkreśla:

„To nie będzie zwykły pokaz kuglarza, który dostarcza widzom rozrywki. Myślę, że mało kto spotkał się do tej pory z takim prezentowaniem sztuki iluzji. Traktuje to bardzo poważnie, wręcz jako spektakl, dzięki któremu mogę wyrazić siebie. Będzie to pokaz iluzji i mentalizmu, który jest jej odłamem, skupiającym się na umyśle. Mam nadzieję, że na długo zostanie on w pamięci widzów i skłoni ich do zadawania pytań i refleksji. Chcę żeby u każdego odbiorcy pojawiła się pewna wątpliwość...”
I pewnie właśnie stąd sugestia, by wśród widzów przeważali dorośli.

Nie pozostaje nic innego jak serdecznie Państwa zaprosić na to wyjątkowe wydarzenie . Spektakl iluzji „Wątpliwość” odbędzie się już 16 marca o godzinie 18:00 w sali widowiskowej Domu Kultury w Kozach. Bez wątpienia – obecność obowiązkowa.


Sabina Piskorek-Oczko
Dom Kultury w Kozach
43-340 Kozy
ul. Krakowska 2
tel. 33 817 42 32
e-mail: kultura@kozy.pl
All rights reserved
Copyrights 2012 DK Kozy
Wykonanie : litgraf.pl