Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd
Zajęcia w Domu Kultury
Zespoły i grupy artystyczne
Koncerty, spektakle, imprezy
Wystawy
Konkursy, przeglądy, festiwale
Koła i stowarzyszenia
Projekty
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Kalendarz

Biuletyn Informacji Publicznej
Rygory sanitarne Domu Kultury w Kozach
Polityka prywatności
Lista obsługiwanych stron (fanpage) przez Dom Kultury w Kozach
Klauzula informacyjna RODO
Aktualna jakość powietrza
Regulamin wewnętrzny
Oferta do sponsorowania

Aktualności

Spektakl iluzji Kx

marzec 2019

 

 

ZOBACZ PLAKAT

 

Kx, czyli Jakub Witkowski
Jednym z wyróżnionych podczas ostatniej edycji Promocji Młodych Talentów jest Jakub Witkowski.
Pokazał się jurorom oraz publiczności w dwóch zupełnie różnych odsłonach – jako iluzjonista i jako filmowiec. Na co dzień Kuba rozwija oba swoje talenty. Prowadzi kanały w serwisie You Tube, reżyseruje, kręci oraz montuje filmy i jednocześnie zwykle w nich gra. Uczestniczy w zajęciach filmowych i teatralnych. Jakby tego było mało – zajmuje się przecież jeszcze iluzją…

I właśnie w tej dziedzinie podczas ostatniej PMT został wyróżniony szczególnie – zorganizuje w Domu Kultury swój pierwszy duży pokaz iluzji. Ale jak sam Kx (bo taki obrał pseudonim artystyczny) podkreśla:

„To nie będzie zwykły pokaz kuglarza, który dostarcza widzom rozrywki. Myślę, że mało kto spotkał się do tej pory z takim prezentowaniem sztuki iluzji. Traktuje to bardzo poważnie, wręcz jako spektakl, dzięki któremu mogę wyrazić siebie. Będzie to pokaz iluzji i mentalizmu, który jest jej odłamem, skupiającym się na umyśle. Mam nadzieję, że na długo zostanie on w pamięci widzów i skłoni ich do zadawania pytań i refleksji. Chcę żeby u każdego odbiorcy pojawiła się pewna wątpliwość...”
I pewnie właśnie stąd sugestia, by wśród widzów przeważali dorośli.

Nie pozostaje nic innego jak serdecznie Państwa zaprosić na to wyjątkowe wydarzenie . Spektakl iluzji „Wątpliwość” odbędzie się już 16 marca o godzinie 18:00 w sali widowiskowej Domu Kultury w Kozach. Bez wątpienia – obecność obowiązkowa.


Sabina Piskorek-Oczko
Dom Kultury w Kozach
43-340 Kozy
ul. Krakowska 2
tel. 33 817 42 32
e-mail: kultura@kozy.pl
All rights reserved
Copyrights 2012 DK Kozy
Wykonanie : litgraf.pl