GŁOSOWANIE TRWA! Konurs fotograficzny pn. Kozy, kozianie - zapis subiektywny 2018

Logo Konkursu fotograficznego Kozy, kozianie - zapis subiektywny

Prace złożone na konkurs fotograficzny

"Kozy, Kozianie - zapis subiektywny" 2018

Zapraszamy do G Ł O S O W A N I A !!!

Zdjęcia i szczegóły na:

Kozy, kozianie - zapis subiektywny 2018

Głosowanie jest pierwszym etapem oceny prac

Sposób oceniania prac:

Ocena prac nastąpi dwuetapowo:

I etap – ocena prac przez Internautów możliwa w dwóch sposobach:

1. sposób: Prace będą umieszczane na stronie internetowej
www.domkultury.kozy.pl w zakładce „Konkursy, przeglądy, festiwale” pod nazwą „Kozy, Kozianie – zapis subiektywny 2018” i opatrzone numerem konkursowym. Głosy należy oddawać drogą elektroniczną na adres e-mail: konkurs@kozy.pl, w dniach od 23. października do 5. listopada 2018 r. do godz. 19:00, w treści wpisując numer pracy oraz imię i nazwisko głosującego. Jeden właściciel adresu e-mail może oddać tylko jeden głos. Niespełniające wymogów wiadomości e-mail nie będą brane pod uwagę w głosowaniu.

2. sposób: Prace zostaną zamieszczone przez Organizatora na stronie serwisu Facebook pod adresem: www.facebook.com/kozy.kozianie.zapis.subiektywny, w albumie o nazwie „Kozy, kozianie - zapis subiektywny 2018” i opatrzone numerem konkursowym, gdzie będą oceniane przez Internautów poprzez „polubienie” pracy. „Polubienia” prac zostaną zliczone z dniem 5. listopada 2018 r. o godz. 19:00.

II etap - Ocena prac przez powołane przez Organizatora Jury.

Regulamin (kliknij)