Zaduszki muzyczne

3 listopada 2018

Zapraszamy na zaduszki muzyczne bielskiego zespołu Factory of Blues. Podczas recitalu zostaną wykonane utwory artystów z ostatniego stulecia, którzy odeszli koncertować w innym świecie. Na szczęście dla nas melomanów pozostawili po sobie dorobek, muzyczny, którego fragment z przyjemnością Państwu przedstawimy. Wśród nich będą również artyści polscy jak Czesław Niemen, Rysiek Riedel czy Tadeusz Nalepa.
Koncert zakończy suita muzyczna „Tu jest mój kraj” w wykonaniu zespołu z towarzyszeniem zespołu wokalnego DK Kozy nawiązująca do setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Będzie to podróż przez muzykę polską od czasów najdawniejszych do współczesnych zakończona autorskim utworem zespołu Factory of Blues pt. „Tu jest mój kraj”.

3.11.2018 r., godz. 18.00

sala koncertowa w Pałacu Czeczów