Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd
Zajęcia w Domu Kultury
Zespoły i grupy artystyczne
Koncerty, spektakle, imprezy
Wystawy
Konkursy, przeglądy, festiwale
Koła i stowarzyszenia
Projekty
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Kalendarz

Biuletyn Informacji Publicznej
Rygory sanitarne Domu Kultury w Kozach
Deklaracja dostępności
Polityka prywatności
Lista obsługiwanych stron (fanpage) przez Dom Kultury w Kozach
Klauzula informacyjna RODO
Aktualna jakość powietrza
Regulamin wewnętrzny
Oferta do sponsorowania

Aktualności

Zaduszki muzyczne

3 listopada 2018

 

Zapraszamy na zaduszki muzyczne bielskiego zespołu Factory of Blues. Podczas recitalu zostaną wykonane utwory artystów z ostatniego stulecia, którzy odeszli koncertować w innym świecie. Na szczęście dla nas melomanów pozostawili po sobie dorobek, muzyczny, którego fragment z przyjemnością Państwu przedstawimy. Wśród nich będą również artyści polscy jak Czesław Niemen, Rysiek Riedel czy Tadeusz Nalepa.
Koncert zakończy suita muzyczna „Tu jest mój kraj” w wykonaniu zespołu z towarzyszeniem zespołu wokalnego DK Kozy nawiązująca do setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Będzie to podróż przez muzykę polską od czasów najdawniejszych do współczesnych zakończona autorskim utworem zespołu Factory of Blues pt. „Tu jest mój kraj”.


3.11.2018 r., godz. 18.00

sala koncertowa w Pałacu Czeczów
Galeria


Dom Kultury w Kozach
43-340 Kozy
ul. Krakowska 2
tel. 33 817 42 32
All rights reserved
Copyrights 2012 DK Kozy
Wykonanie : litgraf.pl