Uwaga Konkurs - Koziańskie Iluminacje 2013

organizuje

świąteczno-noworoczny konkurs

KOZIAŃSKIE ILUMINACJE 2013

na najładniej oęswietloną posesję w Kozach.

Wszystkich właścicieli świątecznie oświetlonych domów i ogrodów prosimy o uczestnictwo w konkursie i zgłaszanie swego udziału w terminie do dnia 31 grudnia 2012 r. pocztą elektroniczną skozyrozwoj@wp.pl lub w Domu Kultury tel.: 33 8174232.

W zgłoszeniu prosimy o podanie adresu oświetlonej posesji, imię i nazwisko uczestnika konkursu (wymagane ukończenie 18 roku życia) oraz telefon kontaktowy.

Zgłoszone prace oceniane będą w dniu 4 stycznia 2013 roku w godzinach 18.00 - 19.00.

Ogłoszenie wyników nastąpi w dniu 7 stycznia 2013 r. o godz. 17.30 w Domu Kultury w Kozach.

Na zwycięzców czekają cenne nagrody rzeczowe.

WYNIKI KONKURSU