Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd
Zajęcia w Domu Kultury
Zespoły i grupy artystyczne
Koncerty, spektakle, imprezy
Konkursy, przeglądy, festiwale
Koła i stowarzyszenia
Projekty
Kalendarz

Biuletyn Informacji Publicznej
Regulamin wewnętrzny
Oferta do sponsorowania

Aktualności

TOMASZ FILIPCZAK - KONCERT

23 lutego 2018

BRAK BILETÓW NA KONCERT

Plakat - TOMASZ TOM FILIPCZAK - KONCERT -Covery ponadczasowe, kultowe - Pałac Czeczów w Kozach, 28 lutego 2018 r., godz. 19:00

 

 

Dom Kultury w Kozach

zaprasza na koncert

Tomasza Filipczaka

23.  lutego 2018 r. (piątek)

godz. 19:00

sala koncertowa Pałacu Czeczów w Kozach


Bezpłatne zaproszenia do odebrania w biurze Domu Kultury w Kozach.

Ilość miejsc ograniczona.Tomasz „Tom” Filipczak – mówi o sobie: „śpiewam od kiedy pamiętam, ale taka prawda”.
Jego pierwszy zespół to „Manitou”, gdzie stawiał pierwsze zespołowe kroki muzyczne, które ukierunkowały postrzeganie świata i muzyki. Z „Manitou” zagrał m.in. na festiwalu ku pamięci Ryszarda Ridla odbywającym się jeszcze wtedy w Tychach.
W dorosłym życiu przygodą Tomasza był udział w programie telewizyjnym „Szansa na sukces” z udziałem Beaty Kozidrak. Po udziale w programie został zaproszony do współpracy z rockowym zespołem Spider (powstałym w roku 1986 w Stalowej Woli), który to reaktywował się w Paryżu. W efekcie współpracy została wydana płyta „Z Paryża”.
Po powrocie do kraju współtworzył blues-rockową formację Gif Noise z rodzinnego miasta Bielska-Białej.
W roku 2016 zdecydował się na kolejną przygodę z TVP w programie „The Voice of Poland”, gdzie wystąpił jako najstarszy uczestnik programu, bluesman z głęboko zakorzenionymi ideałami o prawdzie w muzyce i życiu. Po programie czasem współpracuje z Królewską Orkiestrą Symfoniczną z Warszawy, z którą ma zaszczyt wystąpić.
Swoim słuchaczom stara się przekazać sporo przyjemności, jak również refleksji i zadumy nad swoim jednym jedynym życiem. W koncercie usłyszymy utwory bliskie jego sercu, takie jak: „Mała wojna” (Lady Pank), „Nadzieja” (Ira), „Wspomnienie” (Czesław Niemen), „Modlitwa” czy „Sen o Viktorii” (Dżem).
Dom Kultury w Kozach
43-340 Kozy
ul. Krakowska 2
tel. 33 817 42 32
e-mail: kultura@kozy.pl
All rights reserved
Copyrights 2012 DK Kozy
Wykonanie : litgraf.pl