Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd
Magiel Kultury
Zajęcia w Domu Kultury
Zespoły i grupy artystyczne
Koncerty, spektakle, imprezy
Konkursy, przeglądy, festiwale
Koła i stowarzyszenia
Projekty
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Kalendarz

Biuletyn Informacji Publicznej
Klauzula informacyjna RODO
Aktualna jakość powietrza
Regulamin wewnętrzny
Oferta do sponsorowania

Aktualności

Wyniki konkursu fotograficznego 2017

11 listopada 2017 r. podczas wernisażu wystawy fotograficznej ogłoszono wyniki konkursu „Kozy, kozianie – zapis subiektywny” 2017. Organizatorzy: Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Gminy Kozy oraz Dom Kultury w Kozach podkreślili wysoki poziom tegorocznej edycji konkursu. W konkursie wzięło udział 14 autorów, którzy złożyli do oceny konkursowej w sumie aż 32 fotografie.


Prace w konkursie oceniano na dwa sposoby. Oprócz tradycyjnej oceny przez powołane Jury, swoją nagrodę mogli również przyznać Internauci poprzez głosowanie drogą mailową oraz przez „polubienie” prac na Facebook’u. W jego wyniku Nagrodę Internautów przyznano pracy pt. „Koziański zachód słońca” – autor: Marta Markowska.

Powołane jury w konkursie fotograficznym

„Kozy, kozianie – zapis subiektywny” 2017 przyznało:


10. miejsce ex equo – pracom pt. „ul. Dworcowa” – autor: Krzysztof Solich oraz „Ginący krajobraz” – Mirosław Frączek


9. miejsce – pracy pt. „Jesień w parku dworskim” – autor: Marta Markowska


8. miejsce – pracy pt. „Jesienny kamieniołom w stawie odbity” – autor: Dawid Zawiła


7. miejsce – pracy pt. „Ulotne chwile w Kozach” – autor: Elżbieta Pierniak


6. miejsce – pracy pt. „Wejście do zagrody” – autor: Elżbieta Pierniak


5. miejsce ex equo – pracom pt. „Koziański zachód słońca” – autor: Marta Markowska oraz „Nocą w przypałacowym parku…” – autor: Sebastian Nikiel


3. miejsce – pracy pt. „Pąsy w ciszy wietrznego wieczoru” – autor: Sebastian Nikiel


2. miejsce – pracy pt. „Kozy w złocie” – autor: Dawid Zawiła


1. miejsce – pracy pt. „Wodospad” – autor: Krzysztof Solich.Jurorzy docenili ciekawe spojrzenie autora zwycięskiego zdjęcia na miejsce, które prawdopodobnie wszyscy kozianie mijali niejednokrotnie. Jak czytamy w opisie zdjęcia: „Pozornie nieciekawe i pomijane miejsca naszej miejscowości zyskują nocą wyjątkowy urok”. Zdjęcie „Wodospad” zostało zrobione w potoku Kozówka przy ul. Kościelnej w Kozach.


Organizatorzy dziękują uczestnikom i Internautom za udział i zainteresowanie konkursem, zapraszając jednocześnie do kolejnej edycji w 2018 roku.
Dom Kultury w Kozach
43-340 Kozy
ul. Krakowska 2
tel. 33 817 42 32
e-mail: kultura@kozy.pl
All rights reserved
Copyrights 2012 DK Kozy
Wykonanie : litgraf.pl