ROBOTYKA - przygoda z klockami Lego Education

w Domu Kultury w Kozach

ROBOTYKA LEGO WEDO 2.0

- zajęcia dla dzieci 6-9 lat

- budowa robotów z wykorzystaniem silnika i czujników, programowanie poleceń, świetna zabawa i nauka w jednym

- praca w zespołach 2-osobowych

- max. 10 osób w grupie

- zajęcia raz w tygodniu po 1-1,5 godz.

- cena: 100 zł/mies.

ROBOTYKA LEGO® MINDSTORMS® EV3

- zajęcia dla dzieci powyżej 9 lat

- projektowanie i budowa programowalnych robotów z wykorzystaniem silników, czujników, przekładni, kół, osi, itp.

- praca w zespołach 2-osobowych

- zajęcia raz w tygodniu po 1,5 godz.

- cena: 140 zł/mies.

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ LEKCJĘ POKAZOWĄ.

ZAPISY POD NUMEREM TELEFONU: 502 745 704

(Ilość miejsc ograniczona)

Robotyka Wedo 2,0 - zajęcia pozalekcyjne przeznaczone dla dzieci w wieku ok. 6- 9 lat, prowadzone w grupach max 10 os., dzieci pracują w parach.

Każdy zestaw wyposażony jest w silnik, czujniki i prawie 300 kolorowych klocków. Dzięki temu dzieci mogą budować nie tylko konstrukcje proponowane przez producenta, ale realizować własne pomysły. Dzięki intuicyjnej aplikacji dostępnej na urządzenia dotykowe dzieci poznają podstawy programowania i szybko zaczną tworzyć własne programy ożywiające roboty.

Robotyka Mindstorms EV3 - zajęcia pozalekcyjne przeznaczone dla dzieci w wieku od ok. 9 lat, prowadzone w grupach max 10 os., dzieci pracują w parach. Zestaw opiera się ona połączeniu serwomotorów, czujników, programowalnego mikrokomputera oraz klocków Lego Technic, co pozwala na zaprojektowanie, zbudowanie i zaprogramowanie robota.

W pierwszej połowie września organizujemy bezpłatne lekcje pokazowe, na które zapraszamy rodziców z dziećmi.

Tel. 502 745 704

www.mathriders.pl