Kocert Chóru Domu Kultury w Wilkowicach - Fotorelacja

18 października 2014

Zdjęcie - Chór Domu Kultury w Kozach na koncercie w Wilkowicach - 18.10.2014

18 października 2014 r. Chór Domu Kultury w Kozach miał przyjemność wystapić podczas Koncertu muzyki chóralnej w Kościele pw. Św. Michała Archanioła w Wilkowicach. Koncert odbył się w ramach X Międzynarodowego Festiwalu Chórów "Gaude Cantem" im. Kazimierza Fobera. Przed zgromadzoną publicznością zaprezentowały się także: Chór Męski Harfa z Bielska-Białej pod dyrygenturą Anny Ostrowskiej oraz Chór Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach z dyrygentem Michałem Brożkiem.

Jak czytamy na stronie www.wilkowice.pl: "Utwory wykonywane przez chóry sakralne jak i rozrywkowe, dzięki niesamowitej akustyce świątyni, powodowały u niejednego słuchacza „gęsią skórkę”. Ksiądz Proboszcz Franciszek Kuliga, gospodarz Parafii, całość recitalu podsumował stwierdzeniem, że według jego skromnej opinii wszystkie obecne chóry otrzymują I miejsce."

Fotorealacja na stronie www.wilkowice.pl: