Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd
Magiel Kultury
Zajęcia w Domu Kultury
Zespoły i grupy artystyczne
Koncerty, spektakle, imprezy
Konkursy, przeglądy, festiwale
Koła i stowarzyszenia
Projekty
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Kalendarz

Biuletyn Informacji Publicznej
Klauzula informacyjna RODO
Aktualna jakość powietrza
Regulamin wewnętrzny
Oferta do sponsorowania

Wystawy


Wystawa malarstwa Ottona Boehna - wernisaż 2.06.2015 r.

2 czerwca w Galerii i innych pomieszczeniach Pałacu Czeczów nastąpiło otwarcie wystawy twórczości plastycznej Ottona Boehna (1908-1998).
Na wystawie zobaczyć można przede wszystkim malarstwo, głównie olejne oraz akwarele, o zróżnicowanej tematyce – od pejzażu, przez kwiaty i martwą naturę, po mniej liczne portrety.
Obok obrazów eksponujemy również rysunki, projekty szyldów reklamowych, dokumentację malarstwa monumentalnego (mozaik), dokumenty oraz pamiątki rodzinne. Wydarzeniu towarzyszy folder z reprodukcjami oraz informacjami o autorze.
Wtorkowy wernisaż rozpoczął wystawę, którą zwiedzać można do 31 sierpnia (również w czasie Dni Kóz). Zapraszamy wszystkich serdecznie!

/SPO/


3 zdjęcia z wernisażu wystawy Ottona Boehna


Zobacz fotogalerię z wernisażu
Wierzymy, że największym skarbem społeczności jest jej kultura, ściśle powiązana z historią. Znajomość i docenienie rodzimych twórców jest ważnym elementem tożsamości kulturalnej każdego z nas. Dlatego też już dziś zapraszamy Państwa na wystawę malarstwa zamieszkałego w Kozach – Ottona Boehna (1908-1998), której wernisaż odbędzie się 2 czerwca o godz. 18:00 w Galerii Pałacu Czeczów.
Obracający się wśród artystów grupy „Beskid” twórca, zawodowo zajmował się liternictwem – na wystawie zaprezentujemy przede wszystkim malarstwo, które uprawiał, ale również oryginalne projekty np. szyldów reklamowych i innych elementów identyfikacji wizualnej. Serdecznie zapraszamy!

/SPO/
Dom Kultury w Kozach
43-340 Kozy
ul. Krakowska 2
tel. 33 817 42 32
e-mail: kultura@kozy.pl
All rights reserved
Copyrights 2012 DK Kozy
Wykonanie : litgraf.pl